دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

قدر ولایت    

 • سیره سیاسی امام خمینی(ره) : اصل کشف توطئه از گفتار و کردار دشمنان (جلد ۹)
  ۴۰,۰۰۰ ريال
 • سیره سیاسی امام خمینی(ره) : اصل وحدت کلمه و احتراز از تفرقه و تشتت (جلد ۱۰)
  ۲۲,۰۰۰ ريال
 • سیره سیاسی امام خمینی(ره) : اصل احتراز از ایجاد یاس و ناامیدی (جلد ۱۱)

  سیره سیاسی امام خمینی(ره) : اصل احتراز از ایجاد یاس و ناامیدی (جلد ۱۱)

  نویسنده، کتاب «شباویز» را در ادامه رمان «شب و قلندر» نوشته است و تم غالب در این دو کتاب، گستره زمانی استقرار قاجار تا مشروطه را در بر می گیرد، سیر وقایع در این رمان حول و حوش زندگی «شیرین نگار» و «افراسیاب» و پنج فرزند آن هاست و از روز عروسی «نرگس خاتون» آغاز می شود. این عروسی بیش تر از آن که بزم عروسی باشد صحنه کشمکش چند گروه سیاسی و مخالف است. «ظل السلطان» پسر شاه قاجار که به واسطه صمصام خان به این عروسی دعوت شده می خواهد تا از این فرصت استفاده کرده طرفدارانی را از این جمع برای خود دست و پا کند. از آن طرف شیرین نگار مادر عروس از پسر هایش شیرمحمد، شمس الدین و رضاداد می خواهد که در برگزاری هر چه آبرومندانه تر این عروسی تلاش کنند اما رضاداد اجرای نمایشی مبتنی بر متن میرزاده عشقی را به وسیله جمعی از هنرمندان ترتیب می دهد که منظور از آن بازتاب اعمال ناعادلانه رژیم وقت است و از همین جا است که کشمکش اصلی داستان شکل می گیرد. ویژگی چشمگیر این کتاب آن است که نویسنده به طور مستقیم به وقایع و اوضاع نابسامان اواخر زمان قاجار نمی پردازد، بلکه با بهره گیری از بیان خاطرات یک خانواده مومن و مخالف به این برهه تاریخی می نگرد که این تمهید جذابیت اثر را برای مخاطبان دوچندان می کند.

  ۲۲,۰۰۰ ريال
 • سیره سیاسی امام خمینی(ره) : اصل صدور انقلاب (جلد ۱۲)
  ۴۰,۰۰۰ ريال
 • سیره سیاسی امام خمینی(ره) : اصل دفاع از حزب الله (جلد ۱۳)
  ۳۴,۰۰۰ ريال
 • سیره سیاسی امام خمینی(ره) : اصل توجه به دشمن اصلی (جلد ۱۴)

  سیره سیاسی امام خمینی(ره) : اصل توجه به دشمن اصلی (جلد ۱۴)

  "شبکه باور" کتابی است که برای تحقیق درباره استدلال و به کارگیری این فن، پایه ای فلسفی فراهم می آورد و در آن نویسندگان، با تاکید بر نقش و اهمیت زبان در فهم و بیان اندیشه ها، پرسش هایی چون؛ چه معیاری در اختیار ماست تا بگوییم فردی صدق یک جمله را باور دارد؟ مطابق باور ما چه تصوراتی صادق اند و چرا؟ و غیره، را پاسخ می گویند. کتاب حاضر مشتمل بر نه فصل: باور و تغییر باور، مشاهده، بداهت، شهادت زبانی، فرضیه، استقرا تمثیل و شهود، تایید و ابطال، تبیین، اقناع و ارزیابی تدوین شده است که هر فصل، موضوع جداگانه ای را مورد بررسی قرار می دهد. در پایان هر فصل با بهره جویی از موضوعاتی که در ارتباطات روزمره ما با یکدیگر مطرح اند، تمرین هایی برای دانشجویان فراهم آمده و در آنها راجع به شکل گیری استدلال های ما و دیگران و آزمون آنها پرسش هایی طرح می شود. توانایی نویسندگان این کتاب به ویژه کواین بر خوانندگان پوشیده نیست. این نویسنده توانا کتاب های بسیاری را به یادگار گذاشته که از آن میان می توانیم به " کلمه و شیء" و " نظریه مجموعه ها و منطق آن" اشاره کنیم. کتاب حاضر نیز هرچند با همکاری نویسنده ای دیگر فراهم آمده است، با آرا و سبک نگارش وی مطابقت تام دارد. مترجم این کتاب نیز پس از برگزیدن اثر با وسواس و دقت بسیار آن را به زبان فارسی برگرداند و پس از اتمام کار، استاد مصطفی ملکیان سراسر متن ترجمه را با متن اصلی مطابقت داده است.

  ۴۲,۰۰۰ ريال
 • اقتصاد و عرصه اقتصادی از نگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی
  ۱۰۰,۰۰۰ ريال
 • فرهنگ و عرصه فرهنگی:اصول، مبانی، ضرورتها، مسئولیت ها

  فرهنگ و عرصه فرهنگی:اصول، مبانی، ضرورتها، مسئولیت ها

  گزیده: این اثر، بحث فرهنگ و عرصه فرهنگی را از کلام رهبر معظم انقلاب اسلامی که به اعتراف فرهنگ شناسان، احاطه و تسلط عمیق و گسترده ای با این مقوله دارند. در معرض افکار و اندیشه مردم مسلمان، به ویژه جوانان و دانشجویان قرار می دهد. فرهنگ مثل آب، هوا و غذا، از ضروریات زندگی است. فرهنگ شکل و شیوه زندگی، آداب و رسوم و عادات مردم است. فرهنگ تجلی باورهای یک ملت در عرصه حیات فردی و اجتماعی است. به همین جهت مثل آب و هوا و غذا، هرچه پاک تر و سالم تر و مقوی تر باشد، آن ملت، با نشاط تر، سالم تر و سعادتمند خواهد بود. به عقیده نویسنده، در چنین دنیای بی فرهنگ و سردمداران آلوده و شیطان صفت و شرارت آفرین، نظامی قد برافراشت که مبتنی بر فرهنگ اسلام بود. اسلامی که توانمندی های الهی خود را در انسان سازی و تمدن آفرینی، نشان داده بود. اینک در عصر فرهنگ مادی، این ندای اسلام است که مجددا انسان ها را به هویت فطری و الهی خویش می خواند و بطلان تئوری های غربی را روشن و قطعی می سازد. این اسلام است که جوامع بشری و مسلمانان را به مردم سالاری دینی و احیای ارزش های انسانی و استقامت در برابر آلودگی ها و زورگویی های شیاطین فرامی خواند. جمهوری اسلامی، الگویی ارائه داد که نظام فکری و سیاسی لیبرال دمکراسی غرب را در چالشی عظیم قرار داد. پوچی، دوگانگی و تعفن این نظام آرایش شده را برملا ساخت. قساوت و خونریزی و زیر پا گذاردن تمامی شعارهای حقوق بشری و صلح دوستی و خردورزی غرب به سرکردگی آمریکا، نتیجه دون مایه گی فرهنگ غربی است که در مصاف با فرهنگ اسلامی، بیرون می ریخت. کتاب حاضر در ۹ دفتر، مطالبی را درباره موضوع فرهنگ و عرصه فرهنگی، مطرح می کند. «تعاریف، جایگاه و الزامات کار فرهنگی»، «تبادل فرهنگی و تهاجم فرهنگی تفاوت ها و پی آمدها»، «تاریخچه مقابله تفکر مادی با تفکر معنوی و دینی، ماهیت فرهنگ منحط و فاسد غرب، ویژگی ها و پی آمدها»، «عوامل، ابزارها و شیوه ها در تهاجم فرهنگی غرب»، «موفقیت غرب در تهاجم فرهنگی در دوران طاغوت و عوامل موثر در این موفقیت ها»، «چرایی تهاجم فرهنگی غرب به جمهوری اسلامی ایران»، «اهداف اصلی غرب در تهاجم فرهنگی»، «راهکارهای مقابله با تهاجم فرهنگی و لوازم و ضرورت ها» و «وظایف اقشار تاثیرگذار و مهم در پیشگیری و مقابله با تهاجم فرهنگ غرب»، عناوین نه گانه دفاتر این اثرند.

  ۴۵,۰۰۰ ريال
 • در مشروطه چه گذشت؟  (جلد ۲)
  ۴۵,۰۰۰ ريال