دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

تازه‌های الکترونیک

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

کانون اندیشه جوان    

 • نقدی بر مبانی معرفت شناسی اومانیستی و درآمدی بر مبنای معرفت شناسی دینی
  ۳۵,۰۰۰ ريال
 • نگاهی به اسلام و توسعه پایدار

  نگاهی به اسلام و توسعه پایدار

  توسعه یکی از مفاهیم جدیدی است که وارد حوزه های گوناگون زندگی اجتماعی انسان امروز شده است . توسعه اگرچه مفهومی جدید و امروزی است اما به لحاظ وسعت حوزه ی کاربرد آن تاثیرات عمیقی بر مفاهیم سیاسی ، اقتصادی و اجتماعی جوامع بشری نهاده است . این مفهوم خصوصا از آن جهت که به عنوان هدف نهایی کشورهای در حال توسعه برای پیوستن به کشورهای توسعه یافته مورد توجه قرار گرفته است ، اهمیت ویژه ای دارد. اگرچه به اعتقاد برخی متفکران غربی وقوع فرایند توسعه در کشورهای جهان سوم آثار زیانبار فرهنگی - اجتماعی متعددی را در پی دارد اما واقعیت ها، نیازها و روابط حاکم بر جهان آن را اجتناب ناپذیر و ضروری ساخته است . دسترسی و مشارکت اگرچه به عنوان دو اصل برای تحقق توسعه در نظر گرفته می شود، اما ایجاد یک توازن همه جانبه را می توان مهمترین رکن آن برشمرد. اصل توسعه متوازن انسان را به فکر حفاظت از منابع تجدیدناپذیر طبیعی انداخت و بدین گونه اصل توسعه پایدار مطرح شد. به اعتقاد ما مسلمانان زمانی فرا خواهد رسید که توجه به اصل توسعه پایدار به عنوان یکی از آموزه های مکتب ، انسان را از اتلاف منابع تجدیدناپذیر باز خواهد داشت و بدین ترتیب تمام ارکان کره خاکی در تعادل بسر خواهند برد. کتاب حاضر به بررسی این مفهوم پرداخته است.

  ۱۴,۵۰۰ ريال
 • نگاهی به اعجاز بیانی قرآن
  ۱۰,۰۰۰ ريال
 • نگاهی قرآنی به حق و باطل
  ۱۵,۰۰۰ ريال
 • نگاهی قرآنی به حیات معنوی
  ۱۷,۵۰۰ ريال
 • نگاهی قرآنی به فشار روانی

  نگاهی قرآنی به فشار روانی

  سیداسحاق حسینی کوهساری مولف کتاب در مقدمه اثرش چنین آورده است: اضطراب و افسردگی، اختلال هایی اند که عموم مردم از آنها رنج می برند. براساس آمار، در اروپا و امریکا ۲۶ درصد زنان و ۱۲ درصد مردان در طول زندگی به بیماری افسردگی مبتلا هستند. براساس اعلام کارشناسان سازمان بهداشت روانی، ۳۰۰ میلیون نفر از مردم جهان از بیماری روانی در سطوح مختلف رنج می برند. افسردگی و اضطراب شایع ترین اختلالات روانی اند. او در قستی دیگر از مقدمه کتابش نوشته است: قرآن، شفای دردهایی است که چه بسا از محدوده ناهنجاری های شناخته شده روان شناسی خارج است. پیامبر اسلام خداوند را طبیب می خواند و به یکی از پزشکان زمان خود می گوید: همانا خداوند طبیب است و تو با بیمار رفق و مدارا می کنی. وی می افزاید: قرآن کریم بعد از بیان نعمت اطعام جهت برطرف کردن گرسنگی، از نعمت آرامش یاد می کند. ساختار کلی کتاب، بر اساس طرح نشانه شناسی، سبب شناسی و درمان شکل گرفته است. فصل اول این کتاب با عنوان "شناخت فشار روانی" به نشانه شناسی، فصل دوم با عنوان "انگیزش و فشار روانی"، فصل سوم با عنوان "عوامل فشار روانی" به سبب شناسی و فصل چهارم با عنوان "راهکارهای مقابله با فشار روانی" به درمان اختصاص دارد. کتاب شامل ۴ فصل ۱/ شناخت فشار روانی ۲/ انگیزه و فشار روانی ۳ عوامل فشار روانی ۴ راهکارهای مقابله با فشارهای روانی می‏باشد.

  ۳۰,۰۰۰ ريال
 • نمایندگی مجلس - حقوق و وظایف

  نمایندگی مجلس - حقوق و وظایف

  در کشورهایی که تفکیک قوا صورت پذیرفته است، پارلمان قوه قانونگذاری را تشکیل می‌دهد. پارلمان در بیشتر کشورها از دو مجلس تشکیل می‌شود. یکی مجلسی که اعضای آن مستقیما توسط مردم انتخاب می‌شوند مانند مجلس شورای اسلامی ایران، مجلس عوام انگلستان، مجمع ملی فرانسه و مجلس نمایندگان ایالات متحده آمریکا و دیگری مجلسی که اعضای آن با شرایط محدودتری و نه ضرورتا رای مردم انتخاب می‌شوند. امتیازی که نمایندگان مجلس از آن برخوردار می‌شوند که براساس آن نمی‌توان آنها را بدون اجازه مجلس به هر اتهامی بازداشت کرد.

  ۱۸,۰۰۰ ريال
 • نیهیلیسم
  ۱۷,۰۰۰ ريال
 • وحی شناسی

  وحی شناسی

  این کتاب به موضوع وحی می پردازد. وحی ، راه دریافت پیام الهی راه دریافت پیامهای الهی توسط پیامبران ، وحی است ؛ از این روی ابتداجست وجوی خویش را از مفهوم این واژه آغاز می نماید، سپس پیرامون حقیقت آن ، ضرورت مداخله تشریعی خدا در سرنوشت انسان ، امکان وحی ودلایل اثبات آن به کاوش می پردازد. عناوین فصول این کتاب: فصل اول : وحی و تفسیرهای انسانی فصل دوم : وحی از زبان وحی فصل سوم : امکان و ضرورت وحی نبوی فصل چهارم : ختم نبوت و وحی تشریعی

  ۲۱,۰۰۰ ريال