دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

کتاب نیستان    

 • تحفه آثار (خلاصه و ترجمه بحارالانوار)  (جلد ۷)
  ۲۰۰,۰۰۰ ريال
 • ترنم داوودی سکوت
  ۲۳,۰۰۰ ريال
 • خورشید از سمت غروب
  ۳۵,۰۰۰ ريال
 • رزیتا خاتون

  رزیتا خاتون

  باسم رب النسوان و المخدرات سلام بر شما زنان با فرهنگ، به شما عروسکان زیبا، به شما که به دنبال احقاق حقوق مغصوبه‌تان هستید و دوست دارید در تمام عرصه های سیاسی و اجتماعی حضور پیدا کنید. آنچه اینجانب –رزیتا خاتون- را به نوشتن این سلسله مطالب واداشته است، بیرون کشیدن شما زنان از محاق مظلومیت است و احقاق حقوق ضایع شده و مزایای مالیده و مخفی مانده‌ی شما بعد از یک عمر محدودیت. آن هم اکنون که به همت منجیان عالم نسوان همه مسائل و مشکلات زنان حل شده و همه موانع رشد و تعالی از پیش پایشان برداشته شده. شرح و تفسیر و تفصیل این حقوق، تبیین نتایج و تبعات آن در قالب کتاب رزیتا خاتون تقدیم می‌گردد، تا مشت محکمی به دهان یاوه‌گویان ضد زن باشد.

  ۲۲,۰۰۰ ريال
 • روح ریحانی
  ۱۷,۰۰۰ ريال
 • سری که درد ... می کند

  سری که درد ... می کند

  مجموعه داستان سری که درد … می کند متشکل از ۸ داستان است که به تصرح خود نویسنده در مقدمه «داستان های این مجموعه هر کدام حال و هوای خودش را دارد» و نویسنده امید دارد که داستان ها به جای ارتباط با یکدیگر بتوانند با مخاطب رابطه برقرار کنند. داستان های این مجموعه عبارتند از: لوطی گری، حلقه ی مفقوده، نیازمند آبرومند، سری که درد … می کند، جام جهان بین، قصه ی و قس …، دست کج، زبان راست، آخر مرام. در این داستان ها از نقد اجتماعی و مدیریتی میبینیم تا کرامات امام رضا (ع) و حضرت زهرا (س) :متن زیر از دست کج، زبان راست انتخاب شده است بعضی از آدم ها سعی می کنند که دزدی را کار زشت و ناپسندی جلوه دهند. البته کاش فقط سعی می کردند. عده ای واقعا باورشان شده که امرار معاش از طریق دزدی کاری ناشایست است. نگاه این قبیل آدم ها به یک دزد یا سارق، شبیه نگاه به یک فرد خلافکار است. این ها حتی نسبت به رشوه و اختلاس هم نظر مثبتی ندارند و اگر زمانی در معرض داد و ستد رشوه یا انجام اختلاس قرار بگیرند، به انحاء مختلف سعی می کنند که اسم دیگری روی آن بگذارند و شانه از زیر بار مسئولیت خالی کنند؛ از ترس این که مبادا مورد سرزنش دیگران واقع شوند یا وجدان درد بگیرند …

  ۲۹,۰۰۰ ريال
 • شعر به انتظار تو

  شعر به انتظار تو

  علی موذنی یکی از برجسته ترین قصه نویسان ایرانی است. انتخاب سوژه های جذاب و منظره های بدیع، شناخت و تسلط نسبت به عناصر داستان، نثر روان و صمیمی و تاثیرگذار و دیالوگ های محکم و حساب شده مجموعه عواملی است که به داستانهای علی موذنی ویژگی خاص و منحصر به فرد بخشیده است. گرایش او به فیلمنامه نویسی در سالهای اخیر سبب شد که نامش در فهرست قصه نویسان معاصر کمرنگ شود. ولی این مجموعه که محصول پانزده سال داستان نویسی اوست نشان می دهد که دست زمان بر سر داستان خوب و داستان نویس توانا گرد نسیان نمی پاشد.

  ۴۵,۰۰۰ ريال
 • طغیان ترانه
  ۹۳,۰۰۰ ريال
 • طلا و مس

  طلا و مس

  طلا و مس روایت طلبه جوانی به نام سید رضا خادم نیشابوری است که سخت به دنبال تحصیل است. سید رضا که چند سالی است ملبس به لباس روحانیت شده در این سالها به شهرهای مختلفی رفته است، اما به تازگی بعد از شنیدن اوصاف معلم اخلاق، به همراه همسر و دو فرزند خردسالش عازم تهران شده است. داستان سید رضا از جایی آغاز می شود که بیماری پنهان همسرش شدت می گیرد و چشمان سید رضا را به دنیایی می گشاید که تا به حال آن را ندیده بود.

  ۲۵,۰۰۰ ريال