دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

کتاب نیستان    

 • غم عشق

  غم عشق

  مجموعه نمایشنامه «غم عشق» شامل ۱۴ شامل نمایشنامه های «غم عشق»، «هرا»، «آئین فاطیما»، «سرگذشت عجیب و باور نکردنی بر دار شدن سنساره»، «زندگی شاید»، «زخم کهنه قبیله من»، «خواب دریا»، «وین راه بی نهایت»، «زخمه بر زخم»، «ما سه تن بودیم چنانکه»، «من قاضی القضات ام که مرگ مرد مهر کردم به مهر»، «فریادها و نجواهای دختر ترسا»، «حدیث آصف زهر خورده از بهر آنکه راست کردار بود» و «هنگامه ای که آسمان شکافت» است. «غم عشق» در برگیرنده تمامی نمایش نامه های نوشته شده توسط قادری است که در یک مجلد به چاپ رسیده است. این ۱۴ نمایشنامه بین سال های ۱۳۶۰ تا ۱۳۸۸ و با محوریت مسایل دینی و مذهبی نوشته شده است.

  ۱۳۵,۰۰۰ ريال
 • غنیمت

  غنیمت

  به ماجرای حمله آمریکا به عراق می پردازد و نسبت آن را با جنگ عراق علیه ایران نشان می دهد. رابطه پدری که سال ها در جنگ بوده و پسری که با تحلیل های خود از اوضاع کنونی جهانی، از حمله آمریکا به عراق دفاع می کند.

  ۳۵,۰۰۰ ريال
 • قوس غزل
  ۵۳,۰۰۰ ريال
 • کشتی بان دوست
  ۲۵,۰۰۰ ريال
 • کفن دزد

  کفن دزد

  (۱۶ داستان از ۱۵ نویسنده خارجی)

  ۳۲,۰۰۰ ريال
 • مامور

  مامور

  نویسنده در این رمان توانسته از پس عجین کردن فضاهای واقعی و فراواقعی به نحو تکنیکی و باورپذیر برآید. این کتاب به جهت موضوع و ساختار تکنیکی اثری درخور توجه به شمار می آید. در ادبیات داستانی معاصر ما ایجاد تعادل و هماهنگی حرفه ای میان خیال و واقعیت کمتر دیده شده و این رمان جزو معدود کارهایی است که در این زمینه موفق بوده است. این کتاب درباره نویسنده ای است که توان نوشتن را از دست داده و در بیمارستان اعصاب و روان بستری شده است و داستان آن کنکاشی درباره ناتوانی این شخصیت داستانی نسبت به نوشتن است.

  ۶۸,۰۰۰ ريال
 • معبر به آخرالزمان

  معبر به آخرالزمان

  «دانیال» قهرمان کتاب، افسردۀ مشوشی است که سالها در خارج کشور زندگی نا بسامانی داشته، اما از آن همه زینت و شکوه و ثروت و مال باد آورده و یک ازدواج ناموفق زده شده و مصائب جهانی را زیر سر سیاست های پیچیده زندگی غربی می بیند. بالاخره روزی دل به دریا می زند و با چمدانی پول به میهن باز می گردد. در فرودگاه به خاطر پول های همراه اش مورد بازجویی قرار می گیرد. قرار است این شوریده که زندگی پر پیچ و تابی داشته در طول این بازجویی علت ها و فراز و نشیب زندگی خود و پدرش را در سال های گذشته بازگویی کند. از جمله راز ازدواج ناموفق با «آدلیدا» که روزگاری در سال های حکومت ستم شاهی، مامور سازمان سیا در ایران بوده است و «دانیال» طی حادثه ای سر از این راز در آورده است و ماجرای وقوع انقلاب اسلامی که او طی یادآوری هایی از شرح آن همه روزها حدیثی بازگو می کند و…

  ۳۳,۰۰۰ ريال
 • موسای عیسی

  موسای عیسی

  «موسای عیسی» اثری است که در قالب رمان منتشر شده است. این اثر شامل داستان بلند موذنی با موضوع پیامبران اولوالعزم است که به داستان زندگی حضرت موسی(ع) و حضرت عیسی(ع) پرداخته شده است. «موسی عیسی» دو فصل با نام های «سفر ششم» و «بشارت» دارد.

  ۳۵,۰۰۰ ريال
 • میهمان طوس
  ۲۰,۰۰۰ ريال