دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

افق    

 • رمان های جاویدان جهان ۱۸: آوای وحش

  رمان های جاویدان جهان ۱۸: آوای وحش

  آوای وحش مشهورترین رمان جک لندن تویسنده آمریکایی است. این رمان در سال ۱۹۰۳ منتشر شد. جک لندن در این رمان داستان «باک» سگ اهلی و محبوب یک قاضی را تصویر می‌کند که در پی ماجراهایی سر از محیط خشن و بی‌رحم کلوندایک در روزگار هجوم جویندگان طلا به ایالت یوکان در می‌آورد. باک سگی است که از محیط انسان‌ها به دنیای وحش می‌رود. جک لندن در رمان دیگر خود سپید دندان داستان سگ-گرگی را حکایت می‌کند که از میان گرگان به جهان انسان‌ها وارد می‌شود.

  ۷۵,۰۰۰ ريال
 • بال هایت را کجا جا گذاشتی؟

  بال هایت را کجا جا گذاشتی؟

  فلسفه برای کودکان طرفداران زیادی در ایران دارد، این برنامه همراه با عناصر سازنده اش در ابعاد، هدف، محتوا، روش و ارزشیابی در حال گسترش در جهان بوده و در حال راهیابی به نظامهای آموزش و پرورش جهان، از جمله ایران است. اگر چه این برنامه دارای خواص و ویژگیهای مثبت است، ولیکن بعنوان یک برنامه نوظهور در عرصه آموزش و پرورش رسمی و غیر رسمی در کشور ما از دیدگاه فلسفه و تربیت اسلامی مطالعه نشده و نیازمند بررسی و نقد است. از اینرو این کتاب به دنبال پرکردن خلا مطالعاتی در زمینه یاد شده است.

  ۲۸,۰۰۰ ريال
 • دولت های فرومانده
  ۲۲۰,۰۰۰ ريال
 • کلاغ های بولوار ساعت - (کلاغ ها آنفلوانزای مرغی نمی گیرند) (جلد ۱)
  ۱۵,۰۰۰ ريال
 • کلاغ های بولوار ساعت - (تخم این هیولا مال کدام کلاغه؟) (جلد ۲)

  کلاغ های بولوار ساعت - (تخم این هیولا مال کدام کلاغه؟) (جلد ۲)

  گزیده: خوانندگان گرامی باید بدانند که فمینیسم و زن سالاری یک جریان جهان شمول نیست; یک پدیده ی غربی است که زمینه های معرفتی و روانی و اجتماعی خاصی در مغرب زمین منشا تولید آن گشته و زایش هر پارادایمی، موج خاصی از آن را در جنگ جهانی اول و در دوره ی پست مدرنیسم پدید آورده است. کنوانسیون رفع تبعیض زنان نیز پدیده ای است زاییده ی پارادایم فمینیستی که طبیعتا با چارچوب تفکر اسلامی سازگاری ندارد. این فرضیه را محقق محترم سرکار خانم علاسوند به اثبات رسانده و پس از گزارشی کوتاه از زمینه های پیدایش فمنیسم و گرایش های آن، به تبیین و تحلیل و نقد کنوانسیون پرداخته اند. عناوین اصلی کتاب شامل: مقدمه؛ فصل اول؛ فصل دوم؛ فصل سوم؛ فصل چهارم؛ فصل پنجم؛ فصل ششم؛ فصل هفتم؛ فهرست منابع

  ۱۵,۰۰۰ ريال
 • کلاغ های بولوار ساعت - (کی گفته (نینا) اسم یک کلاغه؟) (جلد ۳)

  کلاغ های بولوار ساعت - (کی گفته (نینا) اسم یک کلاغه؟) (جلد ۳)

  فصل اول به کلیات و مفاهیم نقد و انتقاد، چالش های فراروی نقد متون حقوقی، سیر تدوین و تصویب مجازات سنگسار و پیشینه ی دینی و فکری قانون مجازات اسلامی که ناظر به تعاریف و رابطه مقوله های درون گروهی و موضوعات خاص اختصاصی یافته است. فصل دوم ناظر به نقد فقهی سنگسار است که در سه دسته قرآن ، سنت و عقل مورد بحث و واکاوی قرار گرفته است. در فصل سوم ابتدا جرم نگاری مجازات سنگسار مورد بحث قرار گرفته است. نوع نگرش اسلام و مکاتب مادی به انسان، حق حیات، آزادی، و سایر حقوق بنیادین بشر، مهم ترین عامل در تفاوت برخورد با مسئله زنا و مجازات زناکار است. بسیاری از شبهات در این زمینه، ناشی از عدم تصور دقیق چیستی، چرایی و شرایط مجازات سنگسار است. تحقق شرایط اجرای مجازات سنگسار، به حدی دقیق، نادر و سخت گیرانه است که عملا امکان تحقق آن را به حداقل می رساند. شرایط اجرای سنگسار نیز به گونه ای است که بهانه های مشروعی را برای اجرا نکردن کامل این حکم پیش بینی کرده است. با تامل و دقت معلوم می شود این حکم اسلامی، به هیچ وجه با حقوق انسانی تنافی نداشته و اختلاف در این خصوص، ناشی از اختلاف در جهان بینی ها و نگرش های انسان شناسانه است. مباحث این کتاب در سه فصل مورد بحث و بررسی قرار گرفته اند.

  ۱۵,۰۰۰ ريال
 • کلاغ های بولوار ساعت - (تاریخ تمدن کلاغ ها) (جلد ۴)
  ۱۵,۰۰۰ ريال
 • کلاغ های بولوار ساعت - (یک دایره با چهار تا خط وسطش) (جلد ۵)

  کلاغ های بولوار ساعت - (یک دایره با چهار تا خط وسطش) (جلد ۵)

  گزیده: چه کسی از حذف اصل ولایت فقیه سود می برد؟ آیا مردم و کشور؟ اسلام و مسلمین؟ و یا ابر قدرت ها و دیکتاتورهایی که برای بازیابی سلطه خود را، همین اصل محوری و ریشه ای ولایت فقیه می دانند؟ اعتراف نویسنده این نامه به اینکه «رهبری در ۲۱ سال گذشته برای حفظ استقلال سیاسی موفق بوده است»، اعتراف بسیار مهمی است! اگر ایشان انصاف داشته باشد! در این پرسش تامل کند که آیا غیر از تکیه بر ولایت فقیه عادل می توان استقلال این کشور را حفظ کرد؟

  ۱۵,۰۰۰ ريال
 • زیر خاکی
  ۲۸,۰۰۰ ريال