دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

محراب قلم    

 • چراهای شگفت انگیز(قزوین)
  ۴۰,۰۰۰ ريال
 • قصه های بهلول(۴): مردی که یک کله مرغ و خروس نداشت
  ۲۰,۰۰۰ ريال
 • دایره المعارف پاسخ به کیست های من
  ۱۸۰,۰۰۰ ريال
 • چراهای شگفت انگیز(کرمان)
  ۴۰,۰۰۰ ريال
 • به دنبال گل نرگس

  به دنبال گل نرگس

  با بررسی ادیان مختلف می‌توانیم به این نکته پی ببریم که هر دینی برای خود قایل به منجی بشریت است. پیروان همه‌ی ادیان در سراسر دنیا اعتقاد دارند که در زمان مقتضی یک منجی و هدایت‌کننده از سوی خداوند به سوی مردم آمده و باعث رهایی آن‌ها از مشکلات زندگی کنونی شده، عدل الهی و جهانی را در دنیا حاکم می‌کند. در اسلام و در بین شیعیان اعتقاد بر این است که امام مهدی (عج) امام دوازدهم از زمان طفولیت بنا بر حکم الهی از دیده‌ها غایب شده و در زمان مناسب دوباره ظهور خواهد کرد. نگارنده در این کتاب، نخست منجی را از دیدگاه مکاتب مختلف الهی بررسی می‌کند و سپس به موضوع ازدواج امام حسن عسگری (ع) و تولد حضرت مهدی (عج) می‌پردازد. وی در ادامه موضوع غیبت امام مهدی (عج) از دوران طفولیت، علت غیبت و دو غیبت صغری و کبری را مطرح می‌سازد و به راز عمر طولانی حضرت مهدی (عج)، طول عمر از دیدگاه قرآن و نیز دیدگاه زیست‌شناسی در این‌باره اشاره می‌کند. انتظار فرج امام زمان (عج) برای منتظران واقعی یک وظیفه است و برای این کار نیاز به ویژگی‌های خاصی برای منتظران است. فرج امام زمان (عج) نیز دارای علائم حتمی و غیر حتمی است. تمامی این موضوعات در بخش پایانی کتاب به بحث گذاشته شده است.

  ۸,۰۰۰ ريال
 • کار آفرینی در کسب و کار خانگی

  کار آفرینی در کسب و کار خانگی

  کسب و کار خانگی یکی از جذاب ترین انواع کسب و کار است. در اینجا منظور ما از کسب و کار خانگی " فعالیتی اقتصادی است که در محل سکونت شخصی و با کمک امکانات منزل راه اندازی می شود." راه اندازی یک کسب و کار خانگی مزایای بسیاری دارد، انعطاف پذیری بالا، توانایی تنظیم یک برنامه کاری شخصی و بسیاری دیگر، این مزایا بسیار مهم هستند، اما باز هم راه اندازی و توسعه یک کسب و کار خانگی می تواند بسیار سخت باشد. با خواندن این کتاب شما با بهترین فرصت های کسب و کار خانگی در ایالت متحده آمریکا آشنا می شوید که شامل: مهارت ها و دانش مورد نیاز شروع هر کسب وکار هزینه های شروع / پتانسیل درآمدزائی / قیمت های کسب وکار بهترین راه های ایجاد کسب وکارهای جدید مزایا و معایب هر کسب وکار چگونه و از کجا اطلاعات و کمک برای کسب وکار خود دریافت کنیم. چگونه شروع کنیم و از کجا مشتری پیدا کنیم.

  ۱۵۰,۰۰۰ ريال
 • کاش خوابت دروغ بود(شهید خداکرم)

  کاش خوابت دروغ بود(شهید خداکرم)

  در معرفی شخصیت اصلی این اثر آمده است: «جواد حاجی‌خدا‌کرم از جمله باور‌مندان وعده حق و از کسانی بود که هرگز تجدید چاپ نخواهند شد. در مرور صفحات زرین زندگی‌اش اولین چیزی که به چشم می‌آید این است: «این کتاب فروشی نیست!» بارها و بارها باید این کتاب را خواند تا به رازهایش پی برد. آنچه در پی می‌آید روزنه‌ای است گشوده به جهانی از عشق و ایثار و به عبارتی، «یک از هزاران». تلاشی هر چند اندک برای غبار‌روبی آینه‌ها و شاید نگریستن به خودمان در روشنای آنها.

  ۷۰,۰۰۰ ريال
 • کوچه روحی؛ زندگی نامه داستانی شهید دستگردی

  کوچه روحی؛ زندگی نامه داستانی شهید دستگردی

  این کتاب زندگی‌نامه داستانی شهید هوشنگ وحیددستگردی اولین فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران است. سرتیپ شهید هوشنگ وحید دستگردی در سال ۱۳۰۴ در شهر اصفهان بدنیا آمد. پدرش شادروان حسن وحید دستگردی موسس و مدیر مجله ادبی ارمغان بود. سرتیپ دستگردی که از مجروحین فاجعه بمب گذاری ۸ شهریور نخست وزیری بود ‚‌در تاریخ ۱۴ شهریور ۱۳۶۰ بدرجه رفیع شهادت مفتخر گردید .

  ۴۵,۰۰۰ ريال
 • پاهای بی قرار من

  پاهای بی قرار من

  کرمعلی رئوف جانباز بالای ۷۰ درصد، یکی از دلاورمردان شهرستان شیروان است و با ۱۸ ماه خدمت در جبهه های دوران جنگ تحمیلی دارای کارنامه و سابقه درخشانی است و مولف کتاب "پاهای بی قرار من" که زندگی خودش را به قلم خودش برای مردم بیان نموده است.محل خدمت ایشان از جنوب تا کردستان بوده است و در کردستان(مرزهای ایران و عراق) توسط مین دشمن مجروح شده‌اند. در این کتاب ابعاد مختلف اجتماعی، نظامی، عقیدتی، خانوادگی و ماجراهای حضور ایشان در جبهه، نحوه جانباز شدن و مشکلات جانبازی و حضور پررنگ خانواده در کنار آمدن با جانبازی ایشان و... به تصویر کشیده شده است.

  ۸۰,۰۰۰ ريال