دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

مرکز فرهنگی درسهایی از قرآن    

 • هزار و یک نکته  درباره نماز

  هزار و یک نکته  درباره نماز

  گزیده: آیات رحمانی قرآن و کلمات نورانی معصومان علیهم السلام درباره نماز. آداب وشرایط نماز، اسرار نماز، آثار و فواید نماز، آفات نماز، پیوند نماز با اصول و فروع دین، تفسیر سوره حمد، نماز و نماز گزار در تشبیهات و تمثیلات، ترک نماز. خاطرات و حکایت های نماز پیامبران و امامان معصوم علیهم السلام،عالمان، صالحان، رزمندگان و آزادگان و ... نماز در آثار و سخنان امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (دام ظله العلی) دهها نکته درباره اذان، وضو، مسجد، اهمیت نماز، نماز جماعت، نماز جمعه، نماز شب و ...

  ۳۵,۰۰۰ ريال
 • چهارصد نکته از تفسیر نور
  ۴۰,۰۰۰ ريال
 • تفسیر سوره زمر
  ۲۷,۰۰۰ ريال
 • تفسیر سوره لقمان
  ۲۰,۰۰۰ ريال
 • تفسیر نماز

  تفسیر نماز

  بعضى کارهاى ما بر اساس عادت است و برخى بر پایه فطرت ؛ آنچه عادت است هم مى تواند با ارزش باشد، مثل عادت به ورزش و هم مى تواند بى ارزش ‍ باشد، مانند عادت به سیگار. اما اگر امرى فطرى شد، یعنى بر اساس فطرت و سرشت پاکى که خداوند در نهاد هر بشرى قرار داده انجام شد، همواره با ارزش ‍ است. عبادت و پرستش نیز یکى از امور فطرى است و لذا قدیمى ترین ، زیباترین و محکم ترین آثار ساختمانى بشر، مربوط به معبدها، مسجدها، بتکده ها و آتشکده هاست. پرستش، عملى است که ما ظاهرا آن را یک نوع خضوع مى بینیم ، اما عمق زیادى دارد.قرآن بدنبال سفارش به نماز مى فرماید:همانا کارهاى شایسته ، گناهان را از بین مى برند. پس نماز یک توبه عملى از گناهان گذشته است و خداوند با این آیه به گنهکار امید مى دهد که اگر به کارهاى شایسته همچون نماز و عبادت روى بیاورد بدیهایش محو مى شود.

  ۳۹,۰۰۰ ريال
 • تمثیلات (پرسشهای مهم، پاسخ های کوتاه)

  تمثیلات (پرسشهای مهم، پاسخ های کوتاه)

  در این کتاب تمثیلات زیبایی به صورت پرسش و پاسخ آمده است.پرسش هایی مانند: چرا خداوند دست به آفرینش زده و این همه موجود و از جمله انسان را آفریده است؟ نقش ایمان به خدا در زندگى انسان چیست؟ چرا صالحان، گرفتار مشکلات هستند و مجرمان و گنهکاران، در رفاه به سر مى ‏برند؟ چگونه قبولى تمام کارها، مشروط به قبولى یک عمل همچون نماز مى‏ شود؟ آیا تشبیه بعضى انسان‏ها به حیوان در قرآن، جسارت و ناسزاگویى نیست؟ چگونه مى‏توانیم حقایق را آن گونه که هست، ببینیم؟ آیا هر مسلمانى، مومن است یا آنکه میان اسلام و ایمان تفاوت است؟ امر به معروف و نهى از منکر، وظیفه همه مسلمانان است یا گروهى خاص؟ اینکه خداوند فقط کار افراد با تقوى را مى‏ پذیرد، سبب دل سردى و یاس افراد عادى یا گناهکار نمى‏ شود؟ بشر چه نیازى به کتاب آسمانى دارد؟ چه کنیم تا در دنیا راحت زندگى کنیم؟

  ۲۲,۰۰۰ ريال
 • آشنایی با نماز
  ۱۳,۰۰۰ ريال
 • اصول عقاید
  ۲۵۰,۰۰۰ ريال
 • زکات
  ۲۰,۰۰۰ ريال