دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

مروارید    

 • شعر و کودکی

  شعر و کودکی

  کتاب حاضر با عنوان شعر و کودکی، تالیف "قیصر امین‌پور" بوده و دو حوزه‌ی علمی روان‌شناسی و ادبیات را دربر می‌گیرد.

  ۶۹,۰۰۰ ريال
 • مجموعه طنز حالیوود: طنز سینمایی، تلویزیونی در پنج پرده و نیم

  مجموعه طنز حالیوود: طنز سینمایی، تلویزیونی در پنج پرده و نیم

  همان‌طوری که هالیوود سینمای جلوه‌های ویژه است و بالیوود سینمای آواز و حرکات موزون، "حالیوود" نیز سینمای ماست! سینمایی که نه حرکات موزون دارد و نه جلوه‌های ویژه اما تا دلتان بخواهد پیام دارد. کتاب پیش روی شما، گلچینی است از بهترین فیلم‌نامه‌های فاخر، معناگرا و درپیت سینمای جشنواره پسند و عامه‌پسند، دستورالعمل‌های سری و پنهانی صداوسیما به برنامه‌سازان برای تزریق معنویت و اخلاقیات به شکلی پنهانی و دور از چشم مخاطب به او به همراه شوخی با کارگردانان روشنفکر، بی‌فکر و کوته‌فکر حالیوود! حالیوود نوشته امید مهدی نژاد مجموعه‌ای طنز برای سینمای ایران!

  ۴۵,۰۰۰ ريال
 • مجموعه طنز ضد حالات
  ۴۷,۰۰۰ ريال
 • گزیده اشعار فاضل نظری
  ۷۳,۰۰۰ ريال
 • گزینه اشعار قیصر امین پور

  گزینه اشعار قیصر امین پور

  گزیده از شعرهای شاعر شناخته شده ایرانی,قیصر امین پور

  ۶۴,۰۰۰ ريال
 • گلها همه آفتابگردانند

  گلها همه آفتابگردانند

  گلها همه آفتابگردانند؛ سروده‌های قیصر در طی سالهای ۶۹ تا ۷۹ و شامل ۹۱ قطعه شعر در قالبهای غزل، رباعی، دوبیتی و قطعات نیمایی است. استقبال از این دفتر شعر به حدی بود که در طی کمتر از ۵ ماه به چاپ سوم رسید. سادگی و روانی زبان، مضمون یابی، نکته پردازی، زبان امروزی و مردمی بودن از جمله مهمترین مختصات شعر قیصر امین‌پور هستند که او را از سایر شاعران بعد از انقلاب متمایز کرده است. او سعی کرده است با استفاده از لغات معمول و اصطلاحات رایج، به بیان احساسات و اندیشه خود بپردازد و از میان این کلمات ساده نگاهی تازه به اتفاقات دنیای پیرامونش بیاندازد. روانی سخن قیصر مخاطب را با خود تا انتهای شعر می‌کشاند و غالبا اشعار با پایانی تاثیرگذار تمام می‌شوند.

  ۶۲,۰۰۰ ريال
 • اعترافات یک رمان نویس جوان
  ۹۵,۰۰۰ ريال
 • افسانه های کوچک چینی

  افسانه های کوچک چینی

  در افسانه چینی، مهم، نکته‌‏ای است که به کنایه گفته می‌‏شود. هر افسانه حاوی اتفاقی کوچک است که فشرده می‌‏شود و در آخر به صورت نتیجه‏‌ای روشن می‌شکفد. به همین سبب است که افسانه‌‏ها عمری دراز می‌‏یابند، و شتابان از دهانی به دهانی، از سرزمینی به سرزمینی، از قرنی به قرنی، از دیروز به امروز و از امروز به فرداهای دور سفر می‌‏کنند بی‌‏آن‏که خسته شوند، بی‌‏آن‏که از پای در آیند، و بی‌‏آن‏که در قوت و قدرت آن‏ها فتوری رخ دهد. غنای ادبیات کهن چین در همین افسانه‌هاست و افسانه‌ای چند که در این دفتر به فارسی گردانده شده، آثاری است که از قرن‏ها پیش از میلاد مسیح به روزگار ما رسیده، چنان که کهنه‌‏ترین آن‏ها هفتصد و نوترین‌‏شان شش سالی پیش از مبدا تاریخ غربیان در جنگ‏ها ضبط شده است، بی‌‏آن‏که به تاریخ دقیق پیدایش هیچ یک اشاره‌‏ای شده باشد

  ۴۰,۰۰۰ ريال
 • سی قصه از شاهنامه: آفرین فردوسی

  سی قصه از شاهنامه: آفرین فردوسی

  در این کتاب گاه بخشی از داستان شاهنامه به داستان یا تمثیلی از کتابی دیگر همانند است. مثلا شرح فتنه انگیزی و سخن چینی گرسیوز یا نمامی و سعایت دمنه در پیش شیرو برانگیختن او برای ریختن خون گاو در کلیله و دمنه بسیار شبیه است. کی کاووس از ابلیس فریب خورده و بر اثر تلقین او آهنگ رفتن به آسمان کرده است. یکی از جباران سامی موسوم به نمرود که معاصر حضرت ابراهیم خلیل بوده نیز به قصد نبرد با خدای یگانه راه آسمان پیموده است. در شرح داستان های شاهنامه بدین گونه همانندی ها، تا آن جا که مطلب را از سیاق طبیعی خویش بدر نبرد، نیز اشارت رفته است.

  ۱۵۰,۰۰۰ ريال