دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

    

 • به روایت اول شخص مفرد

  به روایت اول شخص مفرد

  حقیقتش را بخواهید نگارنده در ابتدا بنا نداشت چنین کتابی درباره انقلاب بنویسد.این کتاب در واقع فیش هایی است برای پاسخ به چند سوال. چند سوال که همه این سال های جوانی نگارنده با او همراه بوده است و این سال های اخیر از مهمترین دغدغه های ذهنی اش بوده اند.مثلا اینکه مردم برای کدام هدف انقلاب کرده اند؟ ارزان شدن کالاهای اساسی؟... آزادی؟... دین؟... مگر دین نداشتند؟ مگر آن گونه که گفته می شود در رفاه و آسایش نبوده اند؟ اساسا رهبر انقلاب چه دورنمایی از حکومت آینده برای مردمش تصویر کرده بوده است؟ حرف هایش درباره حکومت پهلوی چه بوده است؟ یا اینکه انقلاب سال ۵۷ از کجا شروع شد، چه روند و حوادثی را طی می کرد تا به ۲۲ بهمن رسید؟طی این سال ها کتاب ها و خاطرات زیادی خواندم تا جواب هایی برای این سوال پیدا کنم. علاقه ای به خواندن و دانستن تحلیل های دیگران درباره حوادث و چرایی انقلاب نداشتم؛

  ۱۴۸,۰۰۰ ريال
 • حجاب بی حجاب

  حجاب بی حجاب

  حجاب یک التزام فردی و شخصی نیست که بتوان مثل نماز در خلوت و خفا خواند و یا مثل روزه بی نشان و پنهان بدان پرداخت؛ بلکه انتخابی علنی و جدی و آشکار است که معنا و مفهومی گسترده دارد و آثار و تبعات گسترده ای نیز در بر آن مترتب می شود.حساسیت و اهمیت حجاب از جهات مختلف، اقتضا می کند که با نگاهی جامع بدان پرداخته شود و چه در مقام پژوهش و چه در مقام آسیب شناسی و سیاست گذاری برای ترویج و تبلیغ از زاویه حیثیت اجتماعی و فرهنگی خاص آن مورد مطالعه و بررسی قرار گیرد. این کتاب بیش از آنکه بانوان را مخاطب قرار دهد، با فعالان فرهنگی سخن می گوید و می کوشد فضایی برای بررسی جدی تر موضوع حجاب فراهم سازد.

  ۵۰,۰۰۰ ريال
 • حریر مثل تو بود: درباره شهید مهران حریرچیان
  ۳۰,۰۰۰ ريال
 • مشروطه ای که تاج نمی خواست

  مشروطه ای که تاج نمی خواست

  گزیده: این کتاب به صورت خیلی مختصر و با قلمی متفوت به بیان اقدامات حاج آقا نورالله نجفی در عرصه سیاست و دیانت در زمان حیات ایشان و مشروطه می پردازد.

  ۲۵,۰۰۰ ريال
 • ولی باید فقیه باشد

  ولی باید فقیه باشد

  موضوع کتاب حاضر بایدها و نبایدهای نظریه ولایت فقیه و اثبات است. بدین ترتیب جایگاه ولی فقیه در دین اسلام تبیین و عمل انتخاب رهبر به وسیله مجلس خبرگان بازگو شده است. همچنین چگونگی عزل رهبر به وسیله این مجلس بیان و رابطه و ماهیت مرجعیت با ولایت فقیه بررسی شده است. در ادامه کتاب ویژگی های حکومت استبدادی مطرح و با ویژگی های حکومت ولایت فقیه در قانون اساسی مقایسه شده است. در پایان نیز نظر علمای اهل تسنن درباره ولایت فقیه ارائه و شرایط فقاهت، عدالت و کفایت رهبر فعلی انقلاب اسلامی ایران به صورت مجزا بررسی شده است.

  ۵۰,۰۰۰ ريال
 • دوباره در اوج: بایسته های تمدن اسلامی در آثار شهید مطهری
  ۸۵,۰۰۰ ريال
 • پینگ پنگ

  پینگ پنگ

  این کتاب شامل مصاحبه کوتاه امید مهدی نژاد با ۲۰ نفر از اهالی قلم و فرهنگ مانند رضا امیرخانی، مسعود شجاعی طباطبایی، یوسفعلی میرشکاک، محمدرضا زائری و ... است.

  ۹۵,۰۰۰ ريال
 • حاشیه بر کتاب

  حاشیه بر کتاب

  کتاب «حاشیه بر کتاب» دربرگیرنده یادداشت های حسام الدین مطهری، نویسنده و رمان نویس، درباره نمایشگاه کتاب و مسائل مختلف حوزه کتاب و کتاب خوانی در ایران، می باشد. این کتاب شامل یادداشت هایی است که مطهری از سال ۸۸ تا ۹۱ در روزنامه های جام جم، جوان و وب سایت های خانه کتاب اشا، کتاب سوم و... منتشر کرده است. جایزه های ادبی خصوصی و دولتی، راه و روش های کتاب فروشی، دو پیشنهاد برای برگزار نکردن نمایشگاه کتاب، نقدی بر مصادره انتشارات امیرکبیر، بررسی موضوع کپی رایت بر اساس فتاوای چند مرجع تقلید و شباهت کاری که در ایران می شود با دزدی، ورود بی اجازه غیرفرهنگیان به محدوده فرهنگی و... از جمله مطالبی است که در «حاشیه بر کتاب» به آن ها پرداخته شده است.

  ۵۵,۰۰۰ ريال
 • بهم میاد؟!

  بهم میاد؟!

  شهرستان ادب با نگاه به سابقه روشن ادبیات اصیل فارسی در سال های آغازین انقلاب و در راستای احیای آن تجارب مبارک، به برگزاری دوره های آموزشی سالانه برای شاعران جوان انقلاب اسلامی همت کرده است. ... اکنون ریشه های آن باور، بار آورده است و میوه های آن درخت تناور را در این دفتر می توان دید و چید. واژه ها، لهجه ها، زبان ها و جهان های گوناگونی از سرتاسر ایران - فروتنانه و مهربانانه - در این دفتر شعر گرد آمده اند که نوید توانمندی نسل آینده شعر انقلاب اسلامی اند.

  ۱۲۰,۰۰۰ ريال