دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

موزه عبرت ایران    

 • آن روزهای نامهربان
  ۲۶,۰۰۰ ريال
 • زندانیان سیاسی رژیم پهلوی در کلام امام خمینی (ره)
  ۱۷,۰۰۰ ريال
 • سپیده سحر: نغمه ها و اشعار زندانیان در بند ساواک
  ۲۳,۰۰۰ ريال
 • شکنجه در عصر پهلوی

  شکنجه در عصر پهلوی

  گزیده: این کتاب به موضوع شکنجه در عصر پهلوی می پردازد. در فهرست مطالب کتاب مذکور عناوین زیر دیده می شود : کمیته مشترک ضدخرابکاری، مشت زنی، انواع مشت زنی، لگد زدن، لگدزدن بر شکم زن حامله، سیلی زدن، ضربه زدن به سر، دست بند قپانی، بستن پا، بستن چشم، آویختن، آویختن صلیبی، انواع شلاق، لخت کردن و شلاق زدن، استعمال باتون برقی، سوزاندن، داغ کردن، سوزاندن با شمع و فندک و کبریت، خاموش کردن سیگار زیرگلو، سوزاندن بدن به وسیله میله و میخ، کشیدن ناخن با انبردست، قفس داغ، نمک پاشیدن بر روی زخم و انواع شکنجه های وحشیانه دیگر که در این کتاب به آن ها اشاره شده است . پایان کتاب «شکنجه در عصر پهلوی» به فهرست اسامی بازجوها، گردانندگان اصلی دستگاه جنایت و همچنین تصاویری از نحوه شکنجه زندانیان در موزه بازسازی شده عبرت ایران اختصاص دارد.

  ۲۰,۰۰۰ ريال
 • شکنجه گران می گویند
  ۷۵,۰۰۰ ريال
 • تاریک روشن: خاطرات زندانیان سیاسی قبل از انقلاب در کمیته ضد خرابکاری
  ۲۵,۰۰۰ ريال
 • سینما فریاد: انقلاب اسلامی و مبارزات مردم ایران در آیینه هنر هفتم

  سینما فریاد: انقلاب اسلامی و مبارزات مردم ایران در آیینه هنر هفتم

  گزیده: «سینما فریاد» آن دسته از تولیدات سینما را معرفی می کند که از بهمن ماه سال ۱۳۵۷ به موضوع انقلاب اسلامی و مبارزات مردم ایران پرداخته اند. مولف در کتاب «سینما فریاد» کوشیده است با تحقیق و کاوش در مکتوبات و مستنداتی که در مجموعه دو جلدی «تاریخ سینمای ایران» و مجموعه چهار جلدی «فرهنگ سینمای ایران» ارایه شده اند، آن دسته از تولیدات سینما را که از بهمن ماه سال ۱۳۵۷ به موضوع انقلاب اسلامی پرداخته اند، معرفی کند. «سینما پس از انقلاب مرهون امام خمینی(ره) است» عنوان بخشی از کتاب «سینما فریاد» را تشکیل می دهد. در این بخش علیرضا داودنژاد، از سینماگرانی که پس از پیروزی انقلاب اسلامی فعالیت حرفه ای و مداوم داشته، چنین بیان کرده است: «بقای امروز سینما مدیون نگرشی است که امام خمینی (ره) بعد از انقلاب بین مسوولان نسبت به سینما ایجاد کردند. در پرتو نظرات ایشان، بنیان هایی شکل گرفت که هنوز سینمای ما افتان و خیزان روی همان بنیان ها قدم بر می دارد.» «فریاد مجاهد»، «آمریکا نابود است»، «برزخی ها»، «هیولای درون»، «خاک و خون»، «بایکوت»، «جدال»، «خبرچین»، «شاخه های بید»، «تبعیدی ها»، «مرد ناتمام»، «مرد پنجم»، «فردا روزی دیگر است»، «راز مینا»، «لژیون»، «آسمان پرستاره»، «بچه های نفت»، «گاومیش ها»، «صنوبر» عناوین برخی تولیدات سینمای بعد از سال ۱۳۵۷ هستند.

  ۸۰,۰۰۰ ريال
 • یادداشتهای زندان

  یادداشتهای زندان

  آنچه در پیش رو دارید مجموعه ای از خاطرات و دست نوشته های چندین تن از فضلا، طلاب و اندیشمندان در دوران زندان در دوران قبل از انقلاب به انضمام توضیحی مختصر از زندگی این فضلا می باشد که از لابلای اوراق نزدیک به صد جلد پرونده استخراج شده است.

  ۴۵,۰۰۰ ريال
 • ساواک شاگرد موساد
  ۳۴,۰۰۰ ريال