دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

موسسه شهید کاظمی    

 • گپ و گفت حرفه ای
  ۵۰,۰۰۰ ريال
 • فاطمه نگین جهان و جنان: حضرت فاطمه سلام الله علیها در کتابهای تفسیری، حدیثی و تاریخی اهل سنت
  ۸۵,۰۰۰ ريال
 • تبسم های جبهه: خاطرات باحال و قشنگ بچه های جبهه و جنگ

  تبسم های جبهه: خاطرات باحال و قشنگ بچه های جبهه و جنگ

  شاید اکثر اونایی که گول خورده! و توی مطبوعات یا اصلا توی کتاب های خودم ، خاطرات تلخ و شیرینم رو خونده باشن، بعضی از این خاطرات براشون تکراری باشه! بله درسته ولی ... به پیشنهاد یکی از دوستان، این کتاب رو از دل همه ی خاطراتم درآوردم تا تبسم های شیرین و شادی های کودکانه مان رو در جنگ ، یک جا بذارم توی قاب نگاه تون. حالا خود دانید. اگر خوش تون اومد ، دعاشو به جون رفیقم بکنید ، و اگر هم نه ، که خب چی کار کنم تا راضی بشین؟!

  ۸۰,۰۰۰ ريال
 • مسافر ملکوت: زندگی شیخ محمدزمان ولی پور

  مسافر ملکوت: زندگی شیخ محمدزمان ولی پور

  «دنیا مزرعه آخرت است» را آن قدر شنیده و تکرار کرده ایم که شاید برایمان عادی و یکنواخت شده باشد و به راحتی از کنار آن عبور کنیم؛ اما بعضی ها هم هستند که با گوشت و پوست و استخوانشان به عمق مفهوم این عبارت پی برده و کشتزار زمین را مزرعه سعادت دو دنیای خویش ساخته اند. «محمد زمان ولی پور» از این دست آدم ها است که دنیا را یک گذرگاه می دانست و خودش را «مسافر ملکوت». اما آنهایی که می گویند دین برای هزار و چهارصد سال گذشته است و امروز حرفی برای گفتن ندارد، «مسافر ملکوت» را تورقی کنند و از دریچه خاطرات کوتاه این کتاب، پنجره ای رو به حیات طیبه طلبه ای جوان بگشایند که جزء به جزء زندگی نورانی اش را با معارف آسمان پیوند زده بود. روایت هایی کوتاه از خاطرات زندگی شهید شیخ محمد زمان ولی پور که خودش را شیخ ملکوتی می نامید.

  ۶۰,۰۰۰ ريال
 • اشک دشمن

  اشک دشمن

  مجموعه چهار جلدی «خانه عنکبوت» یک مجموعه رمان عربی می باشد. نویسنده این اثر، از نیروهای دستگاه اطلاعات مصر در زمان جمال عبدالناصر است که در این کتاب ها به داستان نفوذ در دستگاه اطلاعاتی رژیم صهیونیستی می پردازد. این رمان ها یکی از پرفروش ترین کتاب ها در جهان عرب در طول این سال ها بوده است. عناوین سایر مجلدات این مجموعه عبارتند از: «نفوذ»، «خیانت» و «سکو».

  ۱۲۰,۰۰۰ ريال
 • عقب نشینی ممنوع

  عقب نشینی ممنوع

  کتاب «عقب نشینی ممنوع» به کوشش آقای مهدی مطلبی، تلاشی است در راستای فهم بهتر موضع رهبری درباره مذاکرات اخیر هسته ای. با گذشت دو سال از سکان داری دولت یازدهم در عرصه سیاست خارجی و سخنان پرشمار و با اهمیت رهبری در این زمینه، این نظرات جمع بندی شده است.

  ۸۰,۰۰۰ ريال
 • آرامش قلبی؛ گمشده ی بشریت

  آرامش قلبی؛ گمشده ی بشریت

  هدف از نگارش این دفتر ارائه ی فرمولی برای حل شبهات و سوالات است تا اولا زمان کمتری برای پاسخ به هر سوال صرف شود. ثانیا سوالات و شبهات بی مورد نتوانند ذهن ما را اشغال کنند. ثالثا قدرت پاسخ به سوالات و شبهات، با نیاز حداقلی به متخصصین در خویش ایجاد کنیم. رابعا قدرت تصمیم گیری در لحظات مختلف زندگی، خصوصا دوراهی هایی که محتاج سرعت در تصمیم گیری هستند را در خود احیا کنیم.

  ۵۵,۰۰۰ ريال
 • درمان سنتی(بر اساس طب اصیل ایرانی اسلامی)

  درمان سنتی(بر اساس طب اصیل ایرانی اسلامی)

  کتاب حاضر با استفاده از طب اصیل ایرانی اسلامی، درمان بیماری ها را آموزش می دهد و در دو بخش تدوین شده است. بخش اول مباحث طب سنتی را بیان می دارد و در آن شناخت مزاج ها و اصلاح آن ها، مزاج اشیا، نسخه های درمانی انواع بیماری ها و راهکارهایی ساده برای درمان های اورژانسی ارائه شده است. بخش دوم به مباحث طب اسلامی می پردازد که شامل نکاتی درباره اطفال، دوران بارداری، حجامت، دعا درمانی و روانشناسی رنگ ها می شود. ویژگی قابل توجه این اثر، این است که نسخه های موجود در آن را اساتید نویسنده (دکتر خیراندیش، استاد خدادادی، حکیم روازاده، آیت الله ضیائی و آیت الله آل اسحاق) استفاده کرده اند. نویسنده سعی کرده است درمان های کاربردی، موثر و ساده را برای خوانندگان فراهم آورد تا با عمل به آن ان شاءالله فواید طب سنتی را دریابند.

  ۷۰,۰۰۰ ريال
 • فقط داشتم کار خودم محک می زدم

  فقط داشتم کار خودم محک می زدم

  این کتاب برگزیده ای از پیامهای نغز و حکیمانه است. مطالعه این کتاب مجالی خواهد بود تا با تحقق و گسترش آنچه در توان شماست، بهترین زندگی را برگزینید و در زندگی، شاهد دگرگونی هایی باشید که ابدا انتظارش را ندارید...

  ۵۵,۰۰۰ ريال