دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

آرمان    

 • کارت کتاب خمپاره شصت

  کارت کتاب خمپاره شصت

  محتوای این فلش کارت شامل خاطرات طنز از دفاع مقدس که با زبانی شیرین و تصویرگری جذاب آماده شده است. این محصول برای کاروان های زیارتی راهیان نور آماده شده است.

  ۳۰,۰۰۰ ريال
 • درخت به

  درخت به

  مجموعه داستان «درخت به»، شامل ۲۰ داستان نوشته شده بین سال های ۸۶ تا ۹۳ است. داستان های این مجموعه درون مایه ای روانی و انسانی دارند و بیش از آن که مقهور تکنیک باشند، با عواطف و روابط سادهٔ یا پیچیدهٔ انسانی به پیش می روند. خانواده از جمله درون مایه هایی است که نویسنده در این اثر بیش تر به آن توجه داشته است. همین طور درگیری مذهبی و کشمکش میان مذهب و بی مذهبی از دیگر درون مایه های داستان های مجموعهٔ «درخت به» است.

  موجود نیست
 • مزمزه کلمات: تاملاتی درباره کتاب و کتاب خوانی در ایران

  مزمزه کلمات: تاملاتی درباره کتاب و کتاب خوانی در ایران

  کتابخوانی همچنان فعالیتی لوکس و حتی بدمنظر است. عامۀ جامعه با این فعالیت بیگانه اند و خواص هم ترجیح می دهند آن را در حد تجربه ای شخصی برای خود حفظ کنند. اما حسام الدین مطهری در جایگاه روزنامه نگار حوزۀ کتاب کوشیده است در ادامۀ یادداشت هاش دربارۀ کتاب خوانی و کتاب نخوانی در ایران، تجربه هایش را منتشر کند. او در این اثر از دغدغه هایش برای بهبود وضعیت مطالعه در ایران می گوید. برخلاف کتاب پیشین او در همین باره (حاشیه بر کتاب) اثر حاضر چندان نقادانه نیست و بیشتر پیشنهادکننده است. با این حال، مزمزۀ کتاب کامل کنندۀ «حاشیه بر کتاب» است؛ اثری دربارۀ کتاب و برای کتاب خوانان و کتاب نخوانان. نویسنده در این یادداشت ها کوشیده است قالب سنتی و کلیشه ای ترویج کتابخوانی را بشکند و روش هایی تازه ارائه کند.

  موجود نیست