دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

نشر جمال    

 • خانواده موفق

  خانواده موفق

  در اسلام ،خانواده از اهمیت بسیاری برخوردار است . سلامت خانواده ، به سلامت جامعه می انجامد و آسیب اجتماع را در پی خواهد داشت . اگر به جامعه ای پیشرفته ، امن، ارزش مدار، دانش محور و باایمان و موفق می اندیشیم ، باید بدانیم که راه رسیدن به چنین جامعه ای ، تحکیم پایه های خانواده و استوار ساختن این نهاد مقدس است . کتاب خانواده موفق ، با بهره گیری از معارف ناب اسلامی ، تصویر روشنی از یک خانواده موفق ارائه کرده و برای تماشای خانواده آرمانی اسلام، پنجره ای را به روی خوانندگان خود گشوده است .

  موجود نیست
 • چهل حدیث نوروزی
  موجود نیست
 • مدرسه آل الرضا علیه السلام

  مدرسه آل الرضا علیه السلام

  کتاب مدرسه آل‌الرضا(ع) حاوی سیصدوشصت وپنج حدیث از امام رضا و چهار امام پس از ایشان است.چنانچه سیره علمای راستین نگاشتن احادیث اهل بیت بوده است، این اثر نیز برای ثمر رساندن به دیگران است.

  موجود نیست
 • پای درس امام صادق(ع): نگاهی موحدانه به شگفتیهای آفرینش (ترجمه توحید مفضل)

  پای درس امام صادق(ع): نگاهی موحدانه به شگفتیهای آفرینش (ترجمه توحید مفضل)

  کتاب توحید مفضل از جمله یادگارهای معنوی حضرت امام صادق (ع) است که در آن از شگفتی های آفرینش سخن گفته شده است. از آنجا که مخاطب امام در این گفتار توحیدی ، مفضل - یکی شاگردان امام - بوده ، این اثر معنوی به توحید مفضل شهرت یافته است. این سخن منسوب به امام ششم (ع) ، بارها به زبان فارسی ترجمه شده است. اینک ترجمه توحید مفضل به قلم آقای محمدمهدی رضایی و با پاورقی های خواندنی این مترجم موفق، به شیفتگان معارف دینی تقدیم می گردد. گفتنی است که نشر جمال، پیش از این، توحید مفضل را برای کودکان تهیه کرده و در مجموعه ای به نام دیدنی های خدا منتشر ساخته است.

  موجود نیست
 • جوان موفق

  جوان موفق

  بزرگ‌ترین سرمایه هر انسانی پس از ایمان به خداوند، عمر او است. ارزش عمر انسان مومن هیچ‌گاه قابل محاسبه نیست. جوانی، پر نشاط‌ترین زمان این سرمایه ارزشمند است و هرکس برای بهره‌مندی بیشتر از فرصت طلایی جوانی، نیازمند شناخت درست از انسان و سرمایه‌های او است.

  موجود نیست
 • وصیت نامه الهی سیاسی امام خمینی

  وصیت نامه الهی سیاسی امام خمینی

  وصیت نامه سیاسی الهی امام خمینی (ره) چراغ راه ما و آیندگان است. نشر جمال برای ترویج دیدگاه های حضرت امام با تهیه پرسش نامه و شرح و پاورقی برای مطالب آن ، خواندن این اثر را آسان تر و برگزاری مسابقه با آن را مهیا ساخته است . این اثر در دو ویرایش منتشر گردیده است. ویرایش نخست آن بدون شرح و پاورقی است و ویرایش دوم آن با پاورقی وتوضیح لغت مشکل است.

  موجود نیست
 • صد و پنجاه ضرب المثل به سه زبان فارسی، عربی و انگلیسی

  صد و پنجاه ضرب المثل به سه زبان فارسی، عربی و انگلیسی

  فرهنگ یکی از مهم ترین ویژگی های هر ملت است که شناخت درست آن لازمه ی مبارزه با تهاجم فرهنگی است.فرهنگ بخش های گوناگونی دارد که هر بخش با سالها تلاش و رنج چند نسل یک مرز و بوم به دست می آید.ضرب المثل ها از بخش های مهم هر فرهنگ است.ضرب المثل ها به خاطر کوتاهی و دلنشین بودن در زندگی روز مره فراوان به کار می رود و گفتار نارسای انسان ها مفهوم و معنای دو چندان می بخشد؛ از این رو تلاش برای نگهبای از این سرمایه گرانقدر بر فرهیختگان هرملت بایسته است. این کتاب مجموعه ای از صرب المثل های ایرانی به سه زبان فارسی، عربی و انگلیسی است.

  موجود نیست
 • اخلاق اداری

  اخلاق اداری

  اخلاق اسلامی در هر زمینه‌ای ویژگی‌هایی دارد. محیط های اداری از جمله فضاهایی است که با رعایت اخلاق، طراوتی ویژه می‌یابد و کار و تلاش در آن، قرین نشاط و بهرمندی بیشتر می‌گردد. کتاب اخلاق اداری، شما را با اصول و آداب اخلاقی در محیط اداری آشنا می‌سازد و محوری‌ترین مسائل اخلاقی آن را به شما معرفی می‌کند.

  موجود نیست
 • عمه سادات سلام علیک؛ گزیده اشعار شاعران اهل بیت در مدح و رثای حضرت معصومه علیه السلام

  عمه سادات سلام علیک؛ گزیده اشعار شاعران اهل بیت در مدح و رثای حضرت معصومه علیه السلام

  مجموعه‏ای از «اشعار» شاعران مختلف در مدح و رثای «فاطمه معصومه (س)» است. در این نوشتار اشعاری گوناگون در مورد ابعاد شخصیت معنوی حضرت فاطمه معصومه و اوصاف ایشان گردآوری شده است که توسط شاعران معاصر گردآوری شده است.در این اشعار برخی از ویژگی‏های اخلاقی فاطمه معصومه، ستایش برخی از ائمه در وصف آن حضرت، ولادت فاطمه معصومه، مدح و ستایش شهر قم به عنوان حرم اهل‏بیت (ع) و سوگنامه فاطمه معصومه برجسته شده است. در ارائه اشعار سعی شده است اشعاری ساده و به دور از تکلف و دارای مضامینی عالی و ادبی انتخاب گردد.

  موجود نیست