دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

نشر جمال    

 • از فردا چه خبر؟

  از فردا چه خبر؟

  ایمان به آخرت، از مهم‌ترین آموزه‌های دین اسلام است که در اصلاح زندگی فردی و اجتماعی مومنان تاثیرات عمیقی برجای می‌نهد. اصل معاد در فرهنگ اسلامی، یک باور ذهنی بی ارتباط با متن زندگی نیست؛ بلکه این اصل، ثمرات فراوانی در شیوه گفتار و کردار انسان و نوع نگاه او به روابط خود با جهان هستی دارد . از این رو، راز تاکید قرآن کریم و پیشوایان بزرگ دین بر آخرت باوری مردم روشن می‌شود و حکمت تکرار نام‌های گوناگون روز قیامت در کتاب خدا، نمایان می‌گردد. کتاب از فردا چه خبر؟ در عین اختصار، تصویر جامعی از مراحل قیامت و مسائل آن روز بزرگ ارائه کرده است . نام کتاب که برگرفته از یک تعبیر قرآنی است، گویای نزدیک بودن روز قیامت و زودگذر بودن زندگی دنیاست.

  موجود نیست
 • بوی عطر یاس

  بوی عطر یاس

  این کتاب ذره ای از جایگاه و منزلت حضرت فاطمه نزد خداوند متعال و پیامبر و حمایت او از امام علی و نیز آزار و ظلم کسانی را یادآور شده است که نه فقط به مرضیه خداوند، بلکه به همه مسلمانان تا روز قیامت ستم نمودند. بخش نخست این کتاب به زندگانی حضرت فاطمه از دیدگاه شیعه و کتب شیعی می پردازد و بخش دوم، نظرات و بیان روایات وتاریخ زندگانی حضرت زهرا در کتب اهل سنت اختصاص دارد.

  موجود نیست
 • چرا اسراف؟

  چرا اسراف؟

  در دین ما ، اسراف یکی از زشت‌ترین گناهان شمرده شده است.در اهمیت اسراف همین بس که چندین آیه در قرآن ، به سرزنش اسراف کنندگان اختصاص یافته است. کتاب اسراف چرا ؟ با مدد از معارف دینی به این گناه و آثار زیانبار آن پرداخته است.

  ۱۰,۰۰۰ ريال
 • ازدواج موفق

  ازدواج موفق

  ازدواج یکى از مهمترین مراحل زندگى است. هرچه متولیان فرهنگى، به آموزش‏هاى مرتبط به این موضوع بیشتر اهتمام کنند، جوانان عزیز کشورمان از زندگى شیرین‏ ترى برخوردار خواهند بود. بسیارى از آسیب‏هاى اخلاقى و اجتماعى امروز جامعه ما، با آموختن درس‏هاى زندگى‏ ساز اهل‏ بیت ‏علیهم‌السلام در موضوع ازدواج، برطرف خواهد شد. کتاب ازدواج موفق، اثرى است موفق که با همین اهداف نوشته شده است. خواندن این کتاب، براى جوانانى که در آستانه ازدواج قرار دارند، بسیار مفید است.

  ۱۷,۰۰۰ ريال
 • قضاوت های امیرالمومنین علی علیه السلام

  قضاوت های امیرالمومنین علی علیه السلام

  در این کتاب تعدادی از داوریها و قضاوتهای حضرت علی علیه السلام آمده است. اصل کتاب به زبان عربی بوده که توسط حجت الاسلام محمد رضا سماک امانی ترجمه شده است.

  ۲۶,۰۰۰ ريال
 • گلچین مداحی محمودی

  گلچین مداحی محمودی

  این اثر گزیده ای از اشعار زیبای مورد استقبال قرار گرفته در سی سال اخیر است. امید است مورد توجه سیدالشھداء و مرثیه سرایان آن حضرت قرار گیرد.

  ۲۲,۰۰۰ ريال
 • ره توشه عاشقان امام رضا

  ره توشه عاشقان امام رضا

  ارگاه ملکوتی حضرت‌رضا(ع) قلب معنوی سرزمین ایران و شهر مقدس مشهد، قبله گاه قلوب مردم ماست. هر ساله میلیون ها زائر عاشق، گرد حرم رضوی پروانه وار طواف می کنند. و از آن مرقد نورانی، ایمان و تقوا توشه می‌گیرند. برماست که قدر این نعمت بزرگ را بدانیم و با تمام توان، از این عنایت پروردگار شکر گزاری کنیم و در راه معرفت آن امام رئوف گام ها برداریم. کتاب ره‌توشه عاشقان امام رضا(ع) به زائران حرم مطهر رضوی این امکان را می دهد تا با شناختی بیشتر از فیض زیارت بهره گیرند و با آشنایی کامل تر از بارگاه حضرت‌رضا (ع) به شهر و دیار خویش بازگردند.

  ۲۳,۰۰۰ ريال
 • حکایت نامه موضوعی پیامبر اعظم

  حکایت نامه موضوعی پیامبر اعظم

  کتاب حکایت‌نامه موضوعی پیامبر اعظم(ص) مجموعه‌ای جامع از حکایات زندگی حضرت محمد(ص) است که از بین بیش از ۲۰۰ جلد کتاب حدیثی و تاریخی گردآوری شده است.با خواندن حکایات این مجموعه، به روشنی در می‌یابید که نمی‌باید ( و البته هرگز نیز نمی‌توان ) شخصیت پیامبر را در مدینه عصر آغازین اسلام محدود ساخت. اثر حاضر توصیف مدینه فاضله مورد نظر اسلام است که درس‌آموزی از آن به هیچ زمان و زمین و نه هیچ عصر و نسلی محدود نیست.

  ۱۰۰,۰۰۰ ريال
 • حکمت نامه پارسیان

  حکمت نامه پارسیان

  امثال و حکم فارسی، عصاره فکر، فرهنگ، جهان بینی، اخلاق و ادبیات ایرانی است. ادیبان کشورمان برای گردآوری و معرفی این گنج پربها تلاش بسیارکرده اند، اما هنوز آن گونه که باید، این مجموعه مورد توجه نویسندگان، گوینده گان، مربیان و معلمان فرا نگرفته است. تدوین موضوعی امثال و حکم می تواند بهتر از گذشته ارزشهای تربیتی، اخلاقی، عرفانی و حکمی این سرمایه بزرگ را به جامعه معرفی کند. کتاب حکمت نامه پارسیان ضمن ارائه مجموعه ای موضوعی از امثال و حکم فارسی، پشتوانه اسلامی این امثال و حکم را نیز ذکر کرده و پیوند عمیق فرهنگ ایرانی و معارف دینی را نمایان ساخته است.

  ۷۵,۰۰۰ ريال