دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

انقلاب اسلامی    

 • رساله آموزشی رهبری (احکام عبادات) (جلد ۱)
  ۱۲۰,۰۰۰ ريال
 • یازده گفتار پیرامون بیداری اسلامی
  ۷۵,۰۰۰ ريال
 • نقشه نقش بر آب

  نقشه نقش بر آب

  دیدگا ه ها و بیانات رهبر انقلاب پیرامون فتنه ۸۸، از تحلیل علل و زمینه های وقوع این فتنه و ماهیت آن گرفته تا مواضع ایشان در خلال حوادث بعد از انتخابات و سرانجام تبیین نتایج، پیام ها و درس های آن، در کتاب «نقشه نقش بر آب» تدوین شده است.

  ۸۰,۰۰۰ ريال
 • جامی ز خمخانه ی دل
  ۷۵,۰۰۰ ريال
 • یازده گفتار پیرامون بیداری اسلامی
  ۶۵,۰۰۰ ريال
 • رساله آموزشی رهبری (احکام معاملات) (جلد ۲)
  ۹۰,۰۰۰ ريال
 • انتخابات چرا؟ چگونه؟

  انتخابات چرا؟ چگونه؟

  این کتاب مجموعه بیانات رهبری از سال ۱۳۶۸ تا سال ۱۳۹۲ را در بر می گیرد و در هر سطر گزیده هایی از سخنان مقام معظم رهبری درباره انتخابات را ارائه می کند. در فصل اول انتخابات و مردم سالاری اسلامی را با توجه به شاخصه هایی مانند اینکه انتخابات مظهر حماسه سیاسی و مردم سالاری اسلامی لیله القدر نظام اسلامی، شاخص و علم نظام جمهوری اسلامی و همچنین تجلی گاه آزادانه ترین انتخابات است عرضه شده است. در فصل های بعدی رعایت اصول اخلاقی، موازین شرعی و ضوابط قانونی در تبلیغات انتخاباتی ملاک های انتخاب اصلح، انتخابات و عبرت های فتنه ۸۸، همچنین روز رای گیری در انتخابات و در فصل هشتم انتخابات ریاست جمهوری در خرداد ۹۲ گزیده سخنان مقام معظم رهبری را ارائه می کند.

  ۴۰,۰۰۰ ريال
 • نقش و رسالت زن : عفاف و حجاب (جلد ۱)

  نقش و رسالت زن : عفاف و حجاب (جلد ۱)

  در جلد اول با عنوان عفاف و حجاب در سبک زندگی ایرانی اسلامی، مطالب در پنج فصل و با عناوین عفت و حیا، روابط زن و مرد، حجاب و پوشش، کشف حجاب و بی بندو باری، و روش برخورد با بی بندو باری ارائه می گردد. در بخشی از جلد اول این کتاب با عنوان «مقابله قاطع با بی احترامی نسبت به حجاب در دانشگاه ها» این بخش از بیانات رهبر انقلاب آمده است: «محیط دانشگاه ها بسیار مهم است. در محیط دانشگاه ها خانم های دانشجو و استاد باید سعی کنند همین روحیه و فرهنگ اسلامی را ترویج کنند. اگر کسانی خدای ناکرده در دانشگاه های کشور هستند که نسبت به حجاب اسلامی و زنان و دانشجویان دختر مسلمان بی احترامی میکنند، به آنها اجازه ندهید افکار فاسد خود را منتشر کنند. محیط داننشگاه باید محیط اسلامی باشد. باید محیطی برای رشد انسان و زن اسلامی باشد.»

  ۷۰,۰۰۰ ريال
 • دوران جدید عالم

  دوران جدید عالم

  وقتی از دوران جدید عالم سخن می گوییم، شاید بسیاری گمان کنند که مرادمان دوران بعد از انقلاب صنعتی در اروپا است. اما رهبر انقلاب وقتی از دوران جدید عالم یاد می کنند، مرادشان دنیای بعد از انقلاب اسلامی است. آیت الله العظمی خامنه ای در سخنانی فرموده اند: «با انقلاب اسلامی در ایران و با تشکیل نظام اسلامی در این نقطه از عالم و با مبارزات طولانی ای که ملت ما پشت سر رهبر عظیم الشانش برای حفاظت از انقلاب و اسلام انجام داد، عصر جدیدی با خصوصیاتی متمایز با دوران قبل در عالم به وجود آمد. قدرت های مادی دنیا چه بخواهند چه نخواهند، آمریکا چه بخواهد چه نخواهد، این دوران در دنیا آغاز شده و پیش هم رفته است.» «دوران جدید عالم» این بار عنوان و موضوع یک کتاب قرار گرفته است. کتابی که گفتمان انتقادی انقلاب اسلامی در شناخت تجدد را بر اساس بیانات حضرت آیت الله العظمی خامنه ای مدظله العالی بررسی و تبیین نموده است. این کتاب حاوی گزیده ای از بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره ی ماهیت و آثار وقوع انقلاب اسلامی و استقرار نظام اسلامی در جهان معاصر است. این واقعه ی عظیم و تاریخ ساز، صف بندی موجود بین قدرت های بزرگ و مکتب های فکری و اعتقادی رایج در جهان را تغییر داد و سرآغاز عصری جدید و نویدبخش در جامعه ی بشری شد. کتاب از دو بخش اصلی تشکیل شده است. بخش اول به موضوع «انقلاب اسلامی و جهان متجدد» اختصاص دارد که از پنج فصل تشکیل شده است. در بخش دوم هم موضوع کلان «غرب شناسی و تجدد انتقادی» مورد بررسی قرار گرفته است. این بخش از ۱۳ فصل تشکیل شده است. سعید اشیری، گردآورنده ی کتاب در مقدمه ی این اثر و توضیح چیستی آن نوشته است: کتاب دوران جدید عالم رویکرد انتقادی انقلاب اسلامی را نسبت به جهان متجدد غربی پی می گیرد که مبتنی بر سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی است. به لحاظ منابع تحقیقی، بررسی سخنان و نظرات معظم له در سال های مختلف مورد توجه بوده است و امید آن که نظم و نسق کتاب حاضر بتواند در فهم بهتر و روشن تر ماهیت و خصوصیات عالم غرب و تبیین نگاه انتقادی انقلاب اسلامی به آن راهگشا باشد.

  ۱۲۰,۰۰۰ ريال