دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

تازه‌های الکترونیک

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

رایگان    (۵۲ کالا موجود است.)

 • گناه شناسی

  گناه شناسی

  کتابى که پیش روى شماست از سال ۱۳۶۹ تاکنون طى دوازده نوبت از سوى انتشارات پیام آزادى منتشر شده است . بدنبال تاءسیس مرکز فرهنگى درسهایى از قرآن که هدف آن نشر آثار قلمى حجه الاسلام و المسلمین محسن قرائتى است ، تجدید نظر و اصلاح کتب منتشره مورد توجه قرار گرفت و در این راستا کتاب گناه شناسى با شکلى جدید از سوى این مرکز منتشر گردید. کتاب حاضر که دراین راستا تنظیم شده است، مجموعه مباحثى است که در ماه مبارک رمضان سال ۱۳۶۲ شمسى به صورت سى درس، در سیماى جمهورى اسلامى ایران، توسط حضرت حجه الاسلام آقاى محسن قرائتى، در برنامه‏ى «درسهایى از قرآن» مطرح و مورد استقبال مردم قرار گرفت. اکنون همان درس‏ها با تهذیب و تکمیل وتنظیم به صورت کتابى در اختیار شما قرار میگیرد.

  ۷۰,۰۰۰ ريال
 • خمس و زکات

  خمس و زکات

  در ۲۷ آیه قرآن زکات و نماز با هم آمده است و اصل کمک به فقیر در نماز است، برای همین حضرت علی (ع) در حین نماز انگشتر خود را به فقیر دادند.اگر کسی به عمد روزه‌خواری کند، باید ۶۰ فقیر را سیر کند، سهمی از قربانی برای حج نیز باید به فقیر اختصاص یابد، در جهاد نیز بخشی از غنایم باید به فقرا تخصیص بگیرد. زکات روی نسل اثر می‌گذارد. اگر لقمه زکات داده نشده به بچه‌ها دهیم، مسایل تربیتی و مسابقات تواشیح بر آنها اثرگذار نخواهد بود، زیرا طبق آیات قران لقمه حرام انسان‌ها را فاجر و سپس کافر می‌کند.

  ۵۳,۰۰۰ ريال
 • سیصد نکته در مدیریت اسلامی (بر اساس تفسیر نور)
  ۲۵,۰۰۰ ريال
 • امر به معروف و نهی از منکر
  موجود نیست
 • بزرگداشت غدیر و عاشورا

  بزرگداشت غدیر و عاشورا

  «بزرگداشت غدیر و عاشورا در سیره و بیان امام رضا علیه السلام» نوشته مهدی صدری(-۱۳۴۷) است. عید غدیر و عزای عاشورا از برترین و ارزشمندترین نمادهای ولایت و برائت و مهم‌ترین تجلی شعائر مذهبی بشمار می‌رود و اهتمام دربزرگداشت و برپاداشتن آن دو وظیفه همگان است. شرائط و موقعیت پیشوایان معصوم علیهم‌السلام هر کدام با دیگری متفاوت بوده و به تبع آن، سیره و روش آنان در رفتارهای اجتماعی یکسان نبوده است. در زمان مامون عباسی موقعیتی پیش آمد که امام هشتم علیه‌السلام به صورت نسبی توانستند به بیان حقایق، تعظیم شعایر و دفاع از آن بپردازند. در منابع روایی و کتب حدیثی آثاری وجود دارد که اهتمام آن امام همام را در مورد «جشن غدیر و عزادارای عاشورا» به خوبی نشان می‌دهد. جزوه‌ای که پیش رو دارید، به منظور نشان دادن مواردی از سیره و بیان سلطان سریر ارتضا حضرت علی بن موسی الرضا علیه‌السلام در این زمینه است که در دو بخش تقدیم می‌شود: بخش اول: بزرگداشت عید غدیر و بیان فضیلت‌های آن بخش دوم: اهمیت عزاداری عاشورا و محرم و آثار و فواید آن

  موجود نیست
 • تا اشکی بریزیم

  تا اشکی بریزیم

  «تا اشکی بریزیم» دربردارنده چهل حدیث در فضیلت عزاداری سیدالشهدا علیه‌السلام به گردآوری و پژوهش مهدی صدری(-۱۳۴۷) است. در یکی از احادیث آمده در این کتاب می‌خوانیم: «سکینه دختر امام حسین علیه‌السلام می‌گوید: پس از شهادت پدرم، جسد او را در آغوش گرفته و از هوش رفتم، شنیدم می‌فرمود: شیعتی ما ان شربتم ری عذب فاذکرونی او سمعتم بغریب او شهید فاندبونی ای شیعیان من! هر گاه که آب گوارا بنوشید از من (لب‌تشنه) یاد کنید. اگر شنیدید کسی غریب است یا شهید شده برای من گریه و ندبه نمایید. سکینه خاتون هراسناک از جای خویش بلند شد ، در حالی که گونه‌هایش مجروح شده بود و بر صورت خویش لطمه می‌زد.»

  موجود نیست
 • جنگ روانی

  جنگ روانی

  جنگ فیزیکی امری کاملا شناخته شده‌است و لازم نیست در موردش بیش تر گفته شود ولی معنی جنگ روانی در دیدگاه‌های بسیاری از مردم ناشناخته مانده‌است. تاریخچه جنگ روانی را می‌توان به سالها پیش و تمدن‌های اولیه یبشر بازگرداند. به زمان جنگ‌ها و مبارزات قبایل و افراد با یکدیگر که علاوه بر عملیات جنگیدن (فیزیکی) از اداها و نمودهای خاصی نیز برای ترساندن حریف استفاده می‌کردند. بی شک بشر این فن را از طبیعت عاریه گرفته و به گسترش آن پرداخته‌است. طبیعت که شامل موجودات غریزی پیرامون انسان می‌شود، با به کاربردن قوانین ساده در دل همدیگر رعب و وحشت ایجاد می‌کردند تا از نابودی خود جلوگیری کنند. جنگ فیزیکی و روانی در بیشتر جنبه‌ها با هم تفاوت دارند ولی در کل اگر بخواهیم آن ها را درست بررسی کنیم، جنگ روانی و جنگ فیزیکی در وجود دشمن با یکدیگر یکسانند. زیرا وجود دشمن (همان نابود کننده ی طبیعی) موجبات انسجام گروه و یا دسته‌ها را فراهم می‌کند تا در برابر دشمن فرضی ایستادگی کنند. ولی در کل جنگ روانی بخشی از جنگ فیزیکی می‌باشد.

  موجود نیست
 • راهنمای درمان دیابت نوع ۱

  راهنمای درمان دیابت نوع ۱

  این کتاب مشتمل بر دستورالعمل‌هایی برای کنترل و درمان بیماری دیابت نوع ۱ و عوارض ناشی از آن است.

  موجود نیست
 • راهنمای حسابداری ملی؛ راهنمای جداول داده_ستانده

  راهنمای حسابداری ملی؛ راهنمای جداول داده_ستانده

  موارد موردبررسی در حسابداری ملی عبارتند از: سطح زندگی و درآمد مردم،میزان پس انداز وسرمایه گذاری ونیز تغییرات ایجاد شده درهر کدام از آنها به واسطه اجرای بعضی سیاست های اقتصادی دولت. بدین ترتیب ،به کمک حسابداری ملی می توان تاثیر به کار گیری سیاست های اقتصادی مختلف را بر سطح زندگی مردم ورشد اقتصادی جامعه سنجید به همین دلیل می توان گفت حسابداری ملی اهمیت زیادی دارد.

  موجود نیست