دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

رایگان    (۶۲ کالا موجود است.)

 • گناه شناسی

  گناه شناسی

  کتابى که پیش روى شماست از سال ۱۳۶۹ تاکنون طى دوازده نوبت از سوى انتشارات پیام آزادى منتشر شده است . بدنبال تاءسیس مرکز فرهنگى درسهایى از قرآن که هدف آن نشر آثار قلمى حجه الاسلام و المسلمین محسن قرائتى است ، تجدید نظر و اصلاح کتب منتشره مورد توجه قرار گرفت و در این راستا کتاب گناه شناسى با شکلى جدید از سوى این مرکز منتشر گردید. کتاب حاضر که دراین راستا تنظیم شده است، مجموعه مباحثى است که در ماه مبارک رمضان سال ۱۳۶۲ شمسى به صورت سى درس، در سیماى جمهورى اسلامى ایران، توسط حضرت حجه الاسلام آقاى محسن قرائتى، در برنامه‏ى «درسهایى از قرآن» مطرح و مورد استقبال مردم قرار گرفت. اکنون همان درس‏ها با تهذیب و تکمیل وتنظیم به صورت کتابى در اختیار شما قرار میگیرد.

  ۷۰,۰۰۰ ريال
 • حج

  حج

  کتابى که پیش روى شماست از سال ۱۳۶۹ تاکنون طى دوازده نوبت از سوى انتشارات پیام آزادى منتشر شده است. حج نمایشى پرشکوه، از اوج رهایى انسان موحد ازهمه چیز جز او، و عرصه پیکارى فرا راه توسن نفس، و جلوه بى‌مانندى از عشق و ایثار، و آگاهى و مسئولیت، در گستره حیات فردى و اجتماعى است.مومنان گرچه با این عبادت الهى، آشنایى دیرینه دارند، و هر سال با حضرت دوست تجدید میثاق مى‌کنند،اما هنوز ابعاد بى‌شمارى از این فریضه مهم، ناشناخته و مهجور مانده است.

  ۱۷,۰۰۰ ريال
 • خمس و زکات

  خمس و زکات

  در ۲۷ آیه قرآن زکات و نماز با هم آمده است و اصل کمک به فقیر در نماز است، برای همین حضرت علی (ع) در حین نماز انگشتر خود را به فقیر دادند.اگر کسی به عمد روزه‌خواری کند، باید ۶۰ فقیر را سیر کند، سهمی از قربانی برای حج نیز باید به فقیر اختصاص یابد، در جهاد نیز بخشی از غنایم باید به فقرا تخصیص بگیرد. زکات روی نسل اثر می‌گذارد. اگر لقمه زکات داده نشده به بچه‌ها دهیم، مسایل تربیتی و مسابقات تواشیح بر آنها اثرگذار نخواهد بود، زیرا طبق آیات قران لقمه حرام انسان‌ها را فاجر و سپس کافر می‌کند.

  ۵۳,۰۰۰ ريال
 • چهارصد نکته از تفسیر نور
  ۴۰,۰۰۰ ريال
 • سیصد نکته در مدیریت اسلامی (بر اساس تفسیر نور)
  ۲۵,۰۰۰ ريال
 • بررسی اجمالی نهضت های اسلامی در صد ساله اخیر

  بررسی اجمالی نهضت های اسلامی در صد ساله اخیر

  بیش از هزار سال است که اندیشه ی اصلاح در میان مسلمین وجود داشته و حتی جنبش های اصلاحی بسیاری نیز در ابعاد مختلف فکری و اجتماعی به وقوع پیوسته است. در این کتاب پس از آن که از نهضت های اسلامی صد ساله ی اخیر و رهبران آنها مباحثی مطرح شده، اهداف کلی همه ی نهضت های اسلامی بیان گردیده است. همچنین نهضت اسلامی ایران را بزرگترین نهضت اصلاحی معرفی و به بررسی ماهیت، هدف و رهبری نهضت پرداخته شده است. که ضمن معرفی آثار امام خمینی(ره) ایشان را به مصداقق روایت معرفی می کند. در بخش دیگر شرایط موفقیت مصلح بیان شده است. مهمترین بخش این کتاب، بحث آفات نهضت است که مباحث آن به اختصار چنین است: نفوذ اندیشه های بیگانه. تجدد گرایی افراطی. ناتمام گذاشتن نهضت. رخنه ی فر

  موجود نیست
 • امر به معروف و نهی از منکر
  موجود نیست
 • تحقیقات و اسناد تاریخی پس از انقلاب اسلامی ایران

  تحقیقات و اسناد تاریخی پس از انقلاب اسلامی ایران

  کتاب تحقیقات و اسناد تاریخی پس از انقلاب اسلامی ایران سخنرانی عبدالله شهبازی است که در همایش اسناد و تاریخ معاصر در سال ۱۳۸۱ انجام داده است.

  موجود نیست
 • مروری بر زیارت عاشورا

  مروری بر زیارت عاشورا

  کتاب مجموعه‌ایست از سخنرانی‌های استاد غنوی در محرم سال ۸۵ در باب زیارت عاشورا. متن این کتاب مجموعه‌ایست از سخنرانی‌های استاد غنوی که در محرم سال ۸۵ ایراد شده‌است.

  موجود نیست