دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

کتب دانشگاهی    (۷۰ کالا موجود است.)

 • ایران و همگرایی در سازمان همکاری اسلامی

  ایران و همگرایی در سازمان همکاری اسلامی

  اکوسیستم کسب‌وکار شبکه‌ای است از بازیگران مختلف که موفقیت و بقای آن‌ها به یکدیگر وابسته است. این مفهوم بیان می‌کند سازمان‌ها نه به‌صورت بازیگران مجزا، بلکه باید به‌صورت جزئی از یک اکوسیستم در نظر گرفته شوند و در تدوین راهبرد‌های آن‌ها باید به تعامل بازیگران اکوسیستم کسب‌وکار نیز توجه شود. این تحقیق با دیدگاهی تعاملی به تبیین اهداف راهبردی کارت امتیازی متوازن در صنعت بانکداری ایران پرداخته است.

  ۱۲۰,۰۰۰ ريال
 • کار آفرینی در کسب و کار خانگی

  کار آفرینی در کسب و کار خانگی

  کسب و کار خانگی یکی از جذاب ترین انواع کسب و کار است. در اینجا منظور ما از کسب و کار خانگی " فعالیتی اقتصادی است که در محل سکونت شخصی و با کمک امکانات منزل راه اندازی می شود." راه اندازی یک کسب و کار خانگی مزایای بسیاری دارد، انعطاف پذیری بالا، توانایی تنظیم یک برنامه کاری شخصی و بسیاری دیگر، این مزایا بسیار مهم هستند، اما باز هم راه اندازی و توسعه یک کسب و کار خانگی می تواند بسیار سخت باشد. با خواندن این کتاب شما با بهترین فرصت های کسب و کار خانگی در ایالت متحده آمریکا آشنا می شوید که شامل: مهارت ها و دانش مورد نیاز شروع هر کسب وکار هزینه های شروع / پتانسیل درآمدزائی / قیمت های کسب وکار بهترین راه های ایجاد کسب وکارهای جدید مزایا و معایب هر کسب وکار چگونه و از کجا اطلاعات و کمک برای کسب وکار خود دریافت کنیم. چگونه شروع کنیم و از کجا مشتری پیدا کنیم.

  ۱۵۰,۰۰۰ ريال
 • گفتارهایی در مالیه عمومی در اسلام

  گفتارهایی در مالیه عمومی در اسلام

  این کتاب مجموعه مقالاتی است که به طور خاص به مقوله «مالیه عمومی در اسلام» اختصاص دارد که به لحاظ ساختاری از یک مقدمه و دو بخش عمده تشکیل شده است. مقدمه که در قالب فصل اول آمده است، از سه قسمت «مالیه عمومی و سیاست مالی در صدر اسلام»، «سیاست مالی در عصر حاضر»، و «آثار اقتصادی سیاست های مالی» تشکیل شده است؛ ابتدا مروری تفصیلی بر ادبیات موضوع بحث صورت می دهد که جنبه های مختلف سیاست مالی در اسلام را در بر گرفته و پس از مرور ادبیات به مباحث اصلی می پردازد.

  ۶۰,۰۰۰ ريال
 • مرجع کوچک کلاس برنامه نویسی CSS

  مرجع کوچک کلاس برنامه نویسی CSS

  در این مجموعه آثار که برگرفته از مجموعه کتاب های جدید «Quick Reference» از انتشارات مطرح و پرکار Apress است، سعی شده تا اصول و مبانی اساسی زبان برنامه نویسی مورد نیاز کاربران دانشگاهی و هنرآموزان فنی و حرفه ای، مطابق با سرفصلهای آموزشی در یک کتاب کوچک و کامل مطرح شود. مزیت اصلی چنین طرحی، امکان ارایه ی آن در طول یک ترم تحصیلی با توجه به عدم اضافه گویی در کنار کامل بودن دستورها و سرفصلهای زبان برنامه نویسی مطرح شده به عنوان یک کتاب مرجع است و با این حساب،نیاز به یک مرجع کامل و کوچک را رفع کرده است.

  موجود نیست
 • مجموعه مقالات دومین کنگره بین المللی علوم انسانی اسلامی (جلد ۱)

  مجموعه مقالات دومین کنگره بین المللی علوم انسانی اسلامی (جلد ۱)

  کلیه پژوهشها مبتنی بر چیستی و چگونگی تحول در حوزه علوم انسانی (با محوریت تحول در نظریه ها و الگوهای کاربردی ) در رشته ذیل مورد بررسی قرار خواهند گرفت: جایگاه مطالعات قرآنی در تحول علوم انسانی علوم سیاسی و روابط بین‌الملل حقوق فلسفه و فلسفه علم روانشناسی و تعلیم و تربیت اسلامی جامعه‌شناسی، مردم شناسی و ارتباطات علوم مدیریتی علوم اقتصادی هنر، معماری و شهرسازی زبان‌شناسی و ادبیات محورهای عمومی همایش: تبیین وضعیت و آسیب شناسی علوم انسانی در جهان اسلام و ایران نقش هر یک از نهادهای دولتی و غیردولتی در بومی سازی رشته های علوم انسانی اسلام و مبانی نظری و فرانظری رشته های علوم انسانی آسیب شناسی نظام آموزش و پرورش و کیفیت رشته های علوم انسانی در دانشگاه های جهان اسلام و ایران

  ۲۱۰,۰۰۰ ريال
 • مدیریت گردشگری و وجهه ی ملی در جمهوری اسلامی ایران

  مدیریت گردشگری و وجهه ی ملی در جمهوری اسلامی ایران

  وجهه ملی یک کشور می تواند مرجع و شاخص موثری برای موفقیت تلاش های آن کشور در سطح بین المللی باشد. پرسش اصلی کتاب این مساله است که با رویکرد ارتباطات میان فرهنگی و به منظور به سازی وجهه ملی کشور، چه ملاحظاتی را باید در سیاستگذاری ملی گردشگری کشور لحاظ کرد؟ نویسنده این کتاب را در پنج بخش مرتبط تدوین کرده است. در بخش نخست، رابطه میان گردشگری و وجهه ملی کشورها در قالب دو فصل تبیین می شود. فصل یکم کتاب به تبیین این رابطه، اهمیت و ضرورت آن و نحوه توجه کشورها به شناخت و مدیریت این رابطه می پردازد و فصل دوم به طرح پژوهش و سیاست پژوهی در گردشگری اختصاص دارد و تحلیل سیاست و روند اجرای آن را تشریح می کند. بخش دوم، شامل فصل های سه تا ۶ به ترتیب به ارتباطات و گردشگری، وجهه ملی و فرهنگ و گردشگری (گردشگری به عنوان یک ارتباط میان فرهنگی) و موضوع سیاستگذاری ملی گردشگری اختصاص یافته و بیانگر رویکردهای نظری نویسنده است. وی در این فصل به بحث درباره ملاحظات سیاست گردشگری و اصول برنامه ریزی آن و نیز ارایه مطالعات تطبیقی سیاستگذاری ملی گردشگری کشورها با تاکید بر کشورهای مشابه جمهوری اسلامی ایران در ابعاد فرهنگی و مذهبی می پردازد. بخش سوم کتاب به موضوع برنامه ملی توسعه گردشگری جمهوری اسلامی ایران اختصاص یافته و در زیر فصل آن (فصل هفتم) ابعاد شکلی و محتوایی برنامه معرفی می شود. مرور فرایند تدوین این برنامه فرابخشی ملی و تصویب آن در شورایعالی گردشگری وقت و نیز نقدهای مطرح شده درباره آن از دیگر اجزای این فصل به شمار می آید. در بخش چهارم، رویکرد مبنای کتاب برای نقد برنامه ملی توسعه گردشگری جمهوری اسلامی ایران و مدل مفهومی تاثیر گردشگری بر وجهه ملی کشورها مطرح می شود و در زیر عنوان (فصل هشتم) به تفصیل، مراحل شکل گیری مدل یاد شده را مطرح کرده و مولفه های روشی و محتوایی آن را ارایه می کند. بخش پنجم و نهایی کتاب به نتیجه گیری و پیشنهادها اختصاص یافته است. نویسنده در دو فصل ۱۰ و یازده تلاش می کند جمع بندی و تحلیلی از نقدهای وارده به برنامه ملی توسعه گردشگری جمهوری اسلامی ایران را ارایه دهد. نتیجه گیری نهایی تحقیق در قالب ملاحظات سیاسی ارایه می شود که با رویکرد بهسازی وجهه ملی تدوین شده و هدف آن زمینه سازی برای بازنگری برنامه ملی توسعه گردشگری جمهوری اسلامی ایران است. نویسنده در بخشی از کتاب نوشته است: «هویت فرهنگی به عنوان مفهومی کلیدی در بحث از گردشگری در سطح ملی قابل طرح و بررسی است. زیرا خواه یا ناخواه، وجهه یا تصویر ملی برخاسته از آن است. هر فرد، جامعه یا ملتی دارای یک سلسله ارزش های عمیق فرهنگی است که در بین آحاد آن جامعه یا ملت مشترک می باشد و شالوده رفتار فرد یا آن جامعه را در عرصه های مختلف نشان می دهد. در واقع این مجموعه ارزش های فرهنگی یک ملت است که می تواند منبع اصلی ساخت وجهه یا تصویر آن ملت در برابر دیدگان مردم دنیا باشد.»

  ۱۰۰,۰۰۰ ريال
 • ارتباطات آئینی

  ارتباطات آئینی

  در نگاه اول آنچه از نام کتاب برمی آید این است که عنوان کتاب حکایت از نوعی تقسیم بندی می کند؛ از این جهت که تنها بخشی از ارتباطات، جنبه آیینی دارد و فرم ارتباطات پیش از آنکه محتوایی باشد شکلی آیینی دارد.مهم ترین فصل کتاب بعد از مقدمات، فصلی است که به انواع اشکال ارتباطی می پردازد و با چهار رویکرد آن را تشریح می کند؛ "ارتباط تنها از طریق وقایع رسانه ای ایجاد می شود"، "آیینی شدن از طریق رسانه"، "فعالیت های رسانه ای که آیینی می شود" و "رسانه، منشا اسطوره سازی".

  ۶۰,۰۰۰ ريال
 • تاریخ آل سلجوق در آناطولی

  تاریخ آل سلجوق در آناطولی

  مولف در این کتاب از اصل و نسب و خاستگاه دودمان سلاجقه و آغاز برپایى سلطنت ایشان سخن مى­ گوید. سپس به استقرار حکومت شاخه‌اى از سلجوقیان در آسیاى صغیر و شرح احوال و افعال سلاطین این سلسله در آناطولى روم مى ­پردازد. اسلوب ساده و روان و شیوه نگارش و رسم الخط این اثر، ویژگى دوران مولف را داراست.

  ۷۰,۰۰۰ ريال
 • التعریف بطبقات الامم

  التعریف بطبقات الامم

  فیلسوف، مورخ و پایه‌گذار مکتب ویژه در تاریخ‌نگاری اسلامی، اخترشناس و موسس رصدخانه طلیطله (تولدو) است. وی دارای آثار فراوانی بوده که متاسفانه هیچ یک از آنها جز همین کتاب التعریف بطبقات الامم به دست نیامده است. این کتاب با روشی نوین در رده‌بندی علوم در زمینه تاریخ جهانی علوم و دانشمندان ملل جهان کم‌نظیر است. این کتاب به دست دکتر غلامرضاجمشیدنژاد اول تصحیح شده است.

  ۳۰۰,۰۰۰ ريال