دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

سبک زندگی    (۱۹ کالا موجود است.)

دوره 20 جلدی سبک زندگی اسلامی، با زبانی ساده و هنرمندانه، به تبیین سرفصل هایی از قبیل اوقات فراغت، زنان و خانواده، ازدواج و فرزند آوری، شهرنشینی، سلامت، فرهنگ کار، اقتصاد خانواده، زندگی حسینی، حکومت اسلامی، زندگی مهدوی و ... می‌پردازد. آنچه که این مجموعه را، از نمونه های مشابه آن، متمایز می کند، دوری از نظریه پردازی و کلی گویی صرف، و نگاهی هنجاری و کاربردی به آموزه های سبک زندگی ایرانی اسلامی، در حداکثر اختصار و فایده است.
تالیف هر یک از این موضوعات، توسط خبرگان و صاحب نظرانی که عمری را در راه تحقیق و پژوهش بایسته های سبک زندگی گذرانده اند، صورت گرفته است؛ که از این دست می توان به آقایان زائری، پناهیان، اقبالی و .. اشاره کرد.

 • چرتکه

  چرتکه

  چودخلت نیست، خرج آهسته تر کن. به نظر شما من تنها آدمی هستم که اینقدر از خرج کردن لذت می برم؟! از توصیه های شارن لچر تا راهکارهای برایان تریسی هیچکدوم موفق نشده اند شوق خرج کردنم را مهار کنند. آخه مگه میشه توی ویترین لباس فروشی شلوار فلان مارک ببینی پاهات سست نشه؟ مگه میشه آخرین مدل فلان گوشی ببینی و دست و دلت نلرزه؟ مگه میشه سر ظهری از جلوی رستوران پدر فلان رد بشی و صدای قار و قور شکم ات در نیاد. تازه غیر از این مورد هایی که گفتم نداشتن هنر مدیریت درآمد و برنامه ریزی برای شهریه دانشگاه، بدهی ها و خیلی دغدغه های دیگه را به لیست ناتوانی های من اضافه کنید. ولی فکر کنم برای من و امثال من یک کتاب راهنمای خرج مختصر و کاربردی بهترین گزینه برای شروع تغییر کردن.

  ۵۰,۰۰۰ ريال
 • زندگی دکمه بازگشت ندارد: درنگی در باب سبک زندگی در عصر جدید

  زندگی دکمه بازگشت ندارد: درنگی در باب سبک زندگی در عصر جدید

  شاطر حواسش به نان هاست که نسوزند و آن ها را به موقع بردارد؛ اما گاهی لابه لای این کار، نگاهی هم به گوشی همراهش می اندازد و انگشت شستش را بالا و پایین می برد. راننده حواسش به چراغ راهنماست که چه زمانی ثانیه شمارش صفر می شود تا راه بیفتد و لابه لای این نگاه کردن ها، کلماتی روی گوشی می نویسد و منتظر واکنشی از گیرندۀ پیام است. مداح با شور و حرارت، درحال روضه خوانی است و جوان، به شدت حواسش به مداحی است که در تاریکی مسجد، چراغ صفحۀ تلفن همراهش روشن می شود و او گوشی اش را بر می دارد تا پیام رسیده را بخواند...

  ۵۰,۰۰۰ ريال
 • امروز و کمی دورتر از آن

  امروز و کمی دورتر از آن

  زیستن در زمان حال با یک نگاه ساده شاید فرآیندی معمولی و پیش پا افتاده به نظر آید. ولی با کمی تامل در می یابیم زندگی امروز ما نشآت گرفته از مجموعه باور، سنت و تلاش های زندگی گذشتگان است. که رعایت قوانین الهی حاکم بر انسان ها، جوامع و زمان ها میزان صلاح فردی و اجتماعی فرد را محقق می سازد. ما هم اکنون در عصر غیبت هستیم و غایت آمال ما ظهور حضرت (عج) است که نیل به چنین مهمی مقدماتی نیاز دارد. بسیاری وقوع انقلاب اسلامی را سرآغاز ایجاد این مقدمات می دانند. به طوری که مسلمانان با تفکر در توحید، نبوت یا معاد سوالاتی درباره ی نظام و حکومت اسلامی مطرح می کنند. نویسنده در این اثر سعی دارد بحث حکومت اسلامی را از دید تاریخی و اعتقادی بررسی کند.

  ۵۰,۰۰۰ ريال
 • درباره زن

  درباره زن

  سبک زندگی زن امروز در مواجهه با تغییرات و تحولات پیرامونی جهان اطراف ش دستخوش تغییراتی شده و این تغییرات در کشور ما نمودهای بیشتری پیدا کرده مانند گرایش فزاینده به اشتغال و تحصیلات عالی و با گسترش رسانه ها، شبکه های اجتماعی و عرصه های حضور، در زندگی او، باعث پدید آمدن سبک زندگی جدید و مبهمی برای او گردیده که بدون در نظر گرفتن ویژگی های ذاتی و تکوینی او لطماتی به زندگی اجتماعی و شخصی او وارد می گردد. این کتاب مانند آینه ای سعی دارد فراموش شده های زن امروز را به او نشان دهد.

  ۵۰,۰۰۰ ريال
 • زندگی حسینی (مجموعه یادداشت های عاشورایی)

  زندگی حسینی (مجموعه یادداشت های عاشورایی)

  وقتی حماسه ای به عظمت قیام و شهادت حسینی تاریخ را به دو نیمۀ قبل از عاشورا و بعد از عاشورا و جغرافیا را به دو پارۀ کربلا و غیرکربلا تقسیم می کند، زندگی هر انسانی هم یا این سوی خط است یا آن سوی خط. هر انسانی چه بداند و بخواهد و چه نداند و نخواهد، یا کربلایی هست... یا نیست و اگر هست یا اگر نیست، در هرکدام، درجاتی و مراتبی و قدری و اندازه ای دارد. هر کسی در سبک زندگی اش، در خوراک و پوشاک ش، در حرف زدن و خندیدنش، در معاشرت و دوستی هایش، در ظاهر و قیافه اش، در موضع گیری سیاسی و روابط اجتماعی اش...

  ۵۰,۰۰۰ ريال
 • مثبت شهر

  مثبت شهر

  با گذشت زمان و رشد جمعیتی انسان ها و پیشرفت های مختلف علمی و صنعتی، روستاهای کوچک جای شان را دادند به شهرها و گاه حتی بزرگتر؛ کلان شهرها. مرزهای جغرافیایی کم کم شکل گرفتند و هر گروهی زبان و ملیت و نام مخصوص به خود انتخاب کردند. فاصله ها زیاد شدند وآدم ها نسبت به هم غریبه تر. دیگر همه چیز بر مبنای شناخت و مناسبات فامیلی و قومی قابل حل نبود. خانه ها قد کشیده بودند و آسمان خراش ها متولد شده بودند. کلی راه و جاده و کوچه و خیابان لازم بود و همه این بزرگ شدن ها نیاز به رعایت یکسری آداب داشت؛ آداب شهروندی . آدابی که اگر رعایت نشوند به قول قدیمی ها سنگ بر روی سنگ بند نمی شود چه رسد به کنار هم قرار گرفتن دو آدم!

  ۵۰,۰۰۰ ريال
 • اوقات فراغت و گزینه های روی میز

  اوقات فراغت و گزینه های روی میز

  این کتاب به شما اصول و قواعد حاکم بر یک فراغت فعال و مفید را معرفی کرده و همچنین ابعاد و مولفه های گذران اوقات فراغت پرنشاط و ثمربخش را در قالب پیشنهادات عینی و عملیاتی برایتان ذکر خواهد کرد. بحث های نظری و کلیات در این کتاب به صورت حداقلی و ناگزیر طرح شده اند و بیشتر سعی ما بر ارائه یک مدل و الگوی عینی از اوقات فراغت بوده است.

  ۵۰,۰۰۰ ريال
 • از گشت ارشاد تا چادر المیرا

  از گشت ارشاد تا چادر المیرا

  استاد! مدتی ست که در خیابان ها شاهد حضور ون های گشت ارشاد هستیم. امروز با دیدن صحنه ای که در آن مامور نیروی انتظامی با عصبانیت و تندی به یک دختر تذکر رعایت حجاب می داد، این نکته در ذهنم شکل گرفت که واقعا چرا حکومت در شخصی ترین مساله زندگی افراد هم به خود حق دخالت می دهد؟ آیا واقعا حکومتی که به افراد خود حتی حق انتخاب نوع پوشش که شخصی ترین امر است را هم نمی دهد، ظالم نیست؟

  ۵۰,۰۰۰ ريال