دسته بندی

سبد خرید  

هیچ محصولی ثبت نشده

هزینه پستی 0ريال
مجموع 0ريال

اتمام خرید

نماد اعتماد اینترنتی نماد ساماندهی

پرفروش ترین ها    (۲۹ کالا موجود است.)

 • سلام بر ابراهیم (جلد ۱)

  سلام بر ابراهیم (جلد ۱)

  «سلام بر ابراهیم» کتابی است که در قالب زندگینامه ای مختصر و ۶۹ خاطره درباره شهید بزرگوار و مفقود الاثر «ابراهیم هادی» منتشر شده است. این نوشتار حاصل بیش از پنجاه مصاحبه از خانواده، یاران و دوستان آن شهید است که همگی نگارنده را در گردآوری این مجموعه ارزشمند یاری رساندند. شهید هادی در یکم اردیبهشت ماه سال ۳۶ دیده به جهان گشود و پس از بیست و هفت سال زندگی پر فراز و نشیب، در عملیات والفجر مقدماتی در منطقه فکه، بیست و دوم بهمن سال ۶۱ به درجه رفیع شهادت نائل آمدند و همانطور که از خداوند می خواست، پیکر پاکش در کربلای فکه گمنام ماند.

  موجود نیست
 • تفسیر کلمه طیبه (جلد ۱)

  تفسیر کلمه طیبه (جلد ۱)

  اثر حاضر، در بردارنده تفسیر سوره‌های مبارکه قرآن است. روش تفسیر به این ترتیب است که ابتدا آیه و سپس ترجمه فارسی آن ذکر شده و سپس توضیحات و نکات مرتبط با هر آیه در ادامه آن آمده است. از ویژگی‌های شاخص این تفسیر، بیان روان و زبان ساده و تفسیر آیات بر مبنای مسایل روز و استفاده از منابع معتبر تفسیری است. بحارالانوار و وسائل الشیعه،‌ مستدرک الوسائل، الکافی، المیزان، از جمله منابع مورد استفاده در این تفسیر است. نگانده، هم‌چنین از احادیث و روایات نیز سود جسته است.

  موجود نیست
 • ماه رجب ماه یگانه شدن با خدا

  ماه رجب ماه یگانه شدن با خدا

  بحث «ماه رجب، ماه یگانگی با خدا»؛ سخنرانی استاد طاهرزاده در جمع برادران و خواهرانی است که مایل بودند با آگاهی بیشتر نسبت به مقام ماه رجب و آداب و اذکار آن ماه، نهایت استفاده را از این ماه عظیم الهی ببرند. در این بحث سعی شده ابتدا جایگاه ماه رجب در متون روایی، خوب تبیین شود و سپس جایگاه اذکار و اعمال این ماه در سلوک یک انسان سالک مشخص گردد، تا مومنین دانسته و آگاهانه نسبت به آن اعمال برخورد کنند و صرفا مشغول آداب قالبی آن ماه نگردند. در این بحث روشن شده است، چگونه انسان به شخصیتی می رسد که در روز قیامت به عنوان «رجبیون» شناخته می شود؟ و چگونه خداوند شرایط صعود انسان را در ماه رجب فراهم نموده است؟ و چگونه می شود که یک ماه، ظرفیت یگانه شدن با خدا را برای انسان فراهم نماید و فلسفه این که ماه رجب، ماه حرام الهی قرار گرفته است چیست و چگونه می شود مقام غیبی ماه رجب را در خود احیاء و سپس کشف کرد؟ و چرا از یک جهت در روایت می فرماید: ماه رجب، ماه خدا است و از یک جهت می فرماید: ماه رجب، ماه امیرالمومنین«علیه السلام» است؟ و در آخر، با چند توصیه برای هرچه بیشتر بهره بردن از ماه رجب، بحث به اتمام می رسد.

  ۱۰,۰۰۰ ريال
 • صد و ده داستان از زندگانی حضرت علی (علیه السلام)

  صد و ده داستان از زندگانی حضرت علی (علیه السلام)

  در بخشی از کتاب می خوانیم: فضائل و ویژگی ذاتی و اکتسابی افراد، متفاوت است و از نظر پذیرش عمومی و مقبولیت مردمی مراتب مختلفی دارد. بعضی از فضائل تنها در خانواده شخص بروز می کندف برخی کمالات دایره وسیع تری دارد و از محیط کوچک خانواده به تمام بستگان نیز سرایت می کند، اشخاصی را هم می شناسیم که فضائل آن ها از این مرتبه بالاتر رفته، دوست و آشنا، بلکه همه مردم شهر با آن آشنا هستند. انتشارات امام علی بن ابی طالب (ع) http://imamalipub.ir

  موجود نیست
 • عشق، طب، معجزه

  عشق، طب، معجزه

  «عشق، طب، معجزه» کتابی نوشته برنی سیگل( -۱۹۳۲)، نویسنده و پزشک است و در زمینه ارتباط پزشک و بیمار پژوهش می‌کند. وی در این کتاب به تاثیر ارتباط کلامی و احساسی از سوی پزشک روی روند بهبود بیمار پرداخته است. در بخشی از کتاب می‌خوانیم: «یکی از بیمارانم وقتی متوجه شد که به بیماری سرطان مبتلا شده به خانه‌اش رفت و تمام لباس‌های خود را به یک موسسه خیریه هدیه کرد. او قبل از اینکه با من صحبت کند و چیزی بگوید کاری کرد که بسیار بسیار واضح‌تر و روشن‌تر از ساعت‌ها بحث و گفتگو بود. با کار او فهمیدم که او در وجودش خود را کشته است و تسلیم بیماری‌اش شده است. برای بسیاری از مردم جمله «شما سرطان دارید» دردناک‌ترین جمله برای پذیرفتن است و در ضمیر خودآگاه و ناخودآگاه انسان جای نمی‌گیرد. در چنین شرایطی یا افراد آنچه را که شنیده‌اند فراموش می‌کنند و همانند گذشته به زندگی خود ادامه می‌دهند و درون خود منتظر روز مرگ‌شان می‌مانند و برخی دیگر آنقدر خود را می‌خورند و آزار می‌دهند که تمام دنیا متوجه بیماری آنها می‌شوند. اگر چه آنها به شدت افسرده می‌شوند و شب‌ها و روزها آرام و ساکت گوشه‌ای می‌نشینند، اما گوشه‌نشینی آنها از هزاران فریاد هم بلندتر است و گوش اطرافیان را کر می‌کند. آنها خود را در جایی حبس می‌کنند و دائما از خداوند می‌پرسند: چرا من؟؟؟ با این سئوال آنها هم برای خود دل می‌سوزانند و هم خود را سرزنش می‌کنند. آنها در این فکر هستند که چرا خداوند با فرستادن این بیماری آرامش زندگی را از آنها گرفته است؟»

  ۱۲۰,۰۰۰ ريال
 • دور بهار را ،سیم خاردار، نمی شود کشید

  دور بهار را ،سیم خاردار، نمی شود کشید

  تحول، ریشه ­دارترین حال بهاری­ ست؛ و درختان – این پرنده ­های سرسبزی – شکفته­ ترین حالت این حال. این پرنده­ های زمین ­گیر – هر چند که پای بسته­ ی خاک ­اند – مسافر چالا­کی­ اند و، ریشه­ دار در زمینه­ ی افلاک. به خود آمدن و دل دادن، زمینه­ ی زندگی ­ست؛ و صدای پای تحول، صدای پای شکفتن است و شور و شهود و شرح شکوفایی. خانه ­تکانی بهار، خانه تکانی دل­ هاست. هر چه در خور شماست، در خود شماست.

  ۲۰,۰۰۰ ريال
 • دفترهای فلسفی(دفترهای هگل)

  دفترهای فلسفی(دفترهای هگل)

  عمده ترین بخش «دفترهای فلسفی» لنین را یاد داشتهای وی در باره منطق هگل تشکیل میدهد. تاریخ تکامل منطق هگل چند نقطه تحول دارد،‌ ضمن آن‌که قدیمی‌ترین تاملات فلسفه هگل پیرامون موضوعاتی چون اخلاق،‌ فلسفه، ‌دین می‌شود و تقابل میان عقل و ایمان،‌ که هگل معتقد است که در فلسفه نمی‌توان این تقابل‌ها اجتناب کرد و اساسا فلسفه در دوره او به عنوان قلمرویی برای حل تنش‌هاست. اهمیت منطق در نظام هگل را نمی‌توان انکار کرد. البته تنها ۳۰ درصد آثار او به منطق اختصاص دارند و از بین چهار کتاب او تنها یکی از کتاب‌هایش به منطق اختصاص یافته است اما هگل با این کتاب، خود را در جهان فلسفی نشان می‌دهد.

  ۳۷۵,۰۰۰ ريال
 • رسانه، جنگ ، پست مدرنیته

  رسانه، جنگ ، پست مدرنیته

  از میان واکنش های بسیاری که نسبت به حمله به نیویورک و واشینگتن در روز یازدهم سپتامر ۲۰۰۱ بروز یافت ، یکی از غیر منتظره ترین آنها به راه افتادن بحثی عمومی در مورد پست مدرنیسم بود .

  موجود نیست
 • دانش خانواده و جمعیت

  دانش خانواده و جمعیت

  «دانش خانواده و جمعیت» عنوان دو واحد درسی است که با تصویب جدید شورای عالی انقلاب فرهنگی و با هدف تبیین عوامل موثر در تشکیل، استحکام و تعالی خانواده و نگاه بایسته به مسئله جمعیت و مشکلات ارائه می شود. دانشگاه معارف اسلامی براساس تجربه خود در تدوین کتاب «اخلاق خانواده» و اهداف مشترکی که در سرفصل های ارائه شده ازسوی وزارتین در درس «دانش خانواده و جمعیت» پیش بینی شده، اقدام به تالیف کتاب پیش رو نموده است. این مجموعه شامل گزیده ای از دانش های شناختی، مهارتی و رفتاری است که می تواند جوانان را در فراگیری مهارت ها و آمادگی های قبل از ازدواج و نیز نحوه مدیریت عاطفی، اخلاقی و رفتاری پس از ازدواج یاری رساند. در این کتاب ضمن تبیین مهارت های ارتباطی لازم بین اعضای خانواده، مسائلی همچون آگاهی های حقوقی، دانش ها و مهارت های ضروری در اقتصاد خانواده و شیوه حل مشکلات و آسیب های خانواده نیز مورد توجه نویسندگان قرار گرفته است. این اثر که اولین گام در ارائه متن آموزشی دانش خانواده و جمعیت است، به کوشش اساتید محترم آقایان دکتر امیرحسین بانکی پورفرد، دکتر محمود حکمت نیا و دکتر محمدجواد محمودی و خانم ها زهرا آیت اللهی، شیما سادات حسینی، دکتر مونس سیاح و دکتر بتول نامجو و نیز با استفاده از ایده های آقایان دکتر محمود گلزاری، حسین بستان و محمدرضا سالاری فر تدوین شده است.

  ۷۵,۰۰۰ ريال